web 2.0

Виставка досягнень національної системи освіти

P1010168_1P1010163_1

Університет прийняв активну участь у Другій Міжнародній виставці “Сучасні навчальні заклади – 2011», яка проходила у Київському Палаці дітей та юнацтва з 2 по 4 березня 2011р. і заходах, які проводились під час її роботи: рейтинговий і тематичний конкурси, семінар «Можливості комплексної ділової гри у навчальному процесі як шлях упровадження системи компетенцій з метою підготовки конкурентноздатних фахівців», науковий керівник проф. Бухкало С.І.
 
Виставку відкрили Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В.Табачник, Президент АПН України В.Г.Кремень.
 
На виставковому стенді НТУ «ХПІ» демонструвались 143 підручника, навчальних посібників, монографій, виданих науково-педагогічними працівниками за останні 3 роки; 26 експонатів, рекламна інформація про діяльність 40 наукових шкіл, отримані 12 Державних премій України за останні 10 років, 5 премій Президента молодим вченим, 2 премії НАН України.
 
За високі показники у тематичному напрямку наукова діяльність і підготовка науково-педагогічних кадрів університет нагороджено кришталевою стелою і Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». За перемогу в тематичній номінації конкурсу «Упровадження системи компетенцій – як основи підготовки конкурентноздатних фахівців у вищій школі» - Почесним дипломом і Золотою медаллю. Нагороди отримав ректор університету, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Товажнянський Л.Л.

Categories:

Comments are closed