web 2.0

ХІV виставка-ярмарок з міжнародною участю «Екологія – 2011»

IMG_8002IMG_0021

З 12 по 15 квітня цього року університет прийняв активну участь в ХІV виставці-ярмарку з міжнародною участю «Екологія – 2011», яка проходила в Експоцентрі «Наука» НАН України (м. Київ) за ініціативою Національної академії наук України, Управління державними справами і партії зелених України.

Виставку відкрили перший віце-президент екологічної академії Білоконенко В.А., ректор природоохоронної академії післядипломної освіти Бондар А.І., заст. голови партії зелених Судніцин П.С. та інші.

В експозиції НТУ «ХПІ» були представлені розробки за тематикою виставки, макет біогазової установки, технологія термоінтенсифікації процесу видобутку нафти; технологія виробництва метанолу прямим окислення природного газу киснем повітря; макет установки гідроізоляції газовидобувних свердловин; макет АЗС тощо.

Перший віце-президент екологічної академії під час огляду експозиції виявив зацікавленість розробками НТУ «ХПІ», зокрема технологією виробництва метанолу та технологією утилізації меланжів. Під час роботи виставки чисельні відвідувачі також виявляли зацікавленість розробками університету.

За активну участь і роботу на виставці-ярмарку університет нагороджено Дипломом, який від імені Оргкомітету підписав Президент НАН України академік Патон Б.Є.

Categories:

Comments are closed