web 2.0

Загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна»

IMG_4623           IMG_466846

 

З 16 по 19 серпня 2011 року університет приймав активну участь в Загальнодержавній виставковій акції «Барвиста Україна», яка проходила в Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ) і присвячувалась 20-тій ювілейній річниці незалежності України.

Університет пишається своїми досягненнями до ювілею незалежності. За 20 останніх років держава отримала 27 тисяч висококваліфікованих спеціалістів-політехніків, створено 11 нових факультетів та 39 кафедр, кількість спеціальностей зросла з 56 до 96. В 2000 році він отримав статус національного, а в 2010 році – самоврядного дослідницького національного університету. Університет став повноправним членом 5 міжнародних об’єднань: Асоціація ВНЗ Європи, Асоціація університетів за демократію, університетів Чорноморського регіону, Європейських університетів, а також університетів які підписали Болонську угоду.

В університеті активно працюють визнані в Україні і за її межами 40 наукових шкіл. Тільки за останні 10 років вчені одержали 12 Державних премій України, премії НАН Україниім. С.О. Лебедєва та В.Є. Лашкарьова, 5 вчених стали лауреатами премії Президента України для молодих вчених.

На виставковому стенді за допомогою різних виставкових форм ці досягнення були яскраво представлені широкому загалу відвідувачів виставки.

Стенд університету відвідав Прем‘єр-Міністр України пан Азаров М.Я. Пояснення Прем‘єру давав ректор НТУ «ХПІ» проф. Товажнянський Л.Л.

Головним заходом виставкової акції традиційно був Всеукраїнський конкурс «Кращій вітчизняний товар року». В цьому році університет сьомий раз поспіль став лауреатом цього конкурсу, а три його розробки: високовольтні електричні конденсатори, метод алмазно-іскрового шліфування, ліполітичні ферменти в технології жирів вибороли перші місця в номінації «наука» і нагороджені Золотими медалями і Дипломами. Університет нагороджено Золотим символом і Почесним Дипломом.

Categories:

Comments are closed