web 2.0

Головна галузева виставка країни «Сучасна освіта в Україні – 2012»

 

IMG_0101З 15 по 17 лютого цього року в Києві в Національному центрі «Український дім» проходила головна галузева виставка країни «Сучасна освіта в Україні – 2012». П‘ятнадцять років поспіль виставка «Сучасна освіта в Україні» ставить високу та важливу мету – збирати під одним великим дахом навчальні заклади з усіх регіонів України та далеко з-за її меж для обміну цінними напрацюваннями та досягненнями серед професіоналів в галузі освіти, творчого пошуку підвищення ефективності спільної роботи заради нових звершень на шляху розвитку освіти в Україні.

На протязі вказаного терміну наш університет був активним учасником цього освітянського форуму. На виставкових стендах НТУ «ХПІ» виставки «Сучасні освіта в Україні» завжди виставлялись нові педагогічні ідеї, а також розробки наукових шкіл у вигляді макетів, моделей, натурних зразків, які демонструють унікальну можливість студента здобути навички вченого-дослідника у великому науковому центрі, яким є НТУ«ХПІ».

Не винятком явилось і експозиція університету цього року на ХV ювілейній міжнародній виставці навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012», де на стенді поруч з досягненнями університету в галузі комп‘ютеризації та інформатизації навчального процесу, упровадження інноваційних педагогічних технологій та здобутків університетської науки в освітню практику демонструвалися високі технології: прецизійної обробки полімерних матеріалів, дифузійного карбідного поверхневого легування стальних виробів, мікродугового оксидування, прискореного формоутворення деталей Rapid Prototyping, емалювання в електростатичному полі, зміцнення валів турбокомпресора презентувалися метод термоінтенсифікації видобутку високов‘язкої нафти, система моніторингу сонячних батарей, колеса гідротурбін, Internet-базована інформаційно-управляюча система для АСУТП нафто-газовидобуваючих комплексів, цілий ряд фундаментальних в т.ч. і електронних підручників, навчальних посібників і монографій.

Виставку відкрили перший заступник Міністра МОНМС України Є.М. Суліма, Голова Комітету ВР з питань науки і освіти М.М. Луцький, президент НАПН України В.Г. Кремень.

Експертний комітет з оцінки участі університетів в освітянських форумах «Сучасна освіта в Україні» впродовж 15 років, їх вкладу в розбудову системи вищої освіти в Україні дав високу оцінку діяльності НТУ «ХПІ». Він нагороджений золотим символом «Оскар», золотою медаллю, кришталевою стелою і Почесним Дипломом виставки.

Categories:

Comments are closed