web 2.0

XVI міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2013»

IMG_7434733 З 25 по 27 лютого 2013 року університет приймав активну участь в головній галузевій виставці країни «Сучасна освіта в Україні – 2013», яка проходила в м.Києві. XVI міжнародна виставка навчальних закладів була присвячена показу досягнень освітньої галузі.

На виставковому стенді університету були представлені наші досягнення в галузі освітніх інновацій, моніторингу якості знань і тестування, упровадження досягнень педагогічної науки в освітню практику НТУ «ХПІ». Демонструвалися видані за останні три роки підручники і навчальні посібники, монографії, а також підготовлені електронні засоби навчання, в т.ч. електронний підручник з нарисної геометрії і графіки. Презентувалися досягнення наукових шкіл університету. Показано їх вплив на підвищення якості навчального процесу: за останні 3 роки відкрито 4 нових кафедри, 7 спеціальностей.

Одним із основних розділів був показ на стенді досягнень університету в галузі інтеграції його до Європейського і світового освітнього і наукового простору. Була підготовлена і представлена на конкурс виставки пояснювальна записка з номінації «міжнародне співробітництво НТУ «ХПІ» в галузі вищої освіти».

За активну участь і роботу на виставці, перемогу в конкурсі з номінації «Міжнародне співробітництво» університет нагороджено Почесним дипломом МОН і НАПН України, Золотою медаллю, та престижною нагородою «Лідер міжнародної діяльності».

Categories:

Comments are closed