web 2.0

XXIII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013»

З 11 по 13  квітня 2013 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» проходила XXIII Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2013».

В урочистому відкритті виставки взяли участь тимчасово виконуючий обов’язки Міністра освіти і науки України Олексій Дніпров, заступник голови Київської міської державної адміністрації Віктор Корж, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, заступник Міністра науки та вищої освіти Республіки Польща Яцек Гулінський, Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Генрик Літвін, другий секретар Посольства Чеської Республіки в Україні, директор Чеського центру у Києві Дагмар Остржанська, керівники вищих навчальних закладів з усієї України, науковці, студенти.

Міжнародна виставка «Освіта та кар’єра» проводиться щороку з метою залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганди досягнень України у цій сфері, формування єдиного освітнього простору.

Цьогоріч на виставці представлені 65 українських та 71 закордонний вищий навчальний заклад. Під час роботи виставки на стенді НТУ «ХПІ» всі бажаючі мали змогу отримати повну інформацію щодо умов вступу та особливостей навчання в університеті, ознайомитись з навчально-методичною літературою та освітніми комп’ютерними програмами тощо. Виставка розрахована на людей, які хочуть навчатися як в Україні, так і за кордоном. Також під час роботи виставки зазвичай проводяться інтерактивні тренінги для молоді, яка знаходиться у пошуках роботи.

Categories:

Comments are closed