web 2.0

Університет – лауреат Всеукраїнського конкурсу «Кращий вітчизняний товар 2013 року»

IMG_0455 20-23 серпня 2013 року в Національному комплексі «Експоцентр України» (м. Київ) в рамках щорічної виставкової акції «Барвиста Україна» відбувся Всеукраїнський конкурс «Кращий вітчизняний товар 2013 року», який проводиться під патронатом Президента України і присвячується Дню незалежності нашої держави.

І в цьому році університет приймав активну участь у конкурсі. В експертну комісію були представлені матеріали на 3 роботи: система енергозберігаючого електропривода з інтелектуальним керуванням, керамічні вироби із заданими технічними та експлуатаційними властивостями, оптимізований циліндр високого тиску турбіни К-540-23,5 для теплових електростанцій. Всі направлені роботи в напруженій боротьбі вибороли перші місця в номінації «наука» » і нагороджені Золотими медалями і Дипломами. Університет нагороджено Золотим символом «кращий виробник вітчизняних товарів 2013 року» Дипломом конкурсу.

Участь у конкурсі сприяє розширенню кола ділових партнерів університету, популяризації власної продукції і послуг, збільшенню обсягів виконуємих наукових робіт.

Categories:

Comments are closed