web 2.0

V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті»

22 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося відкриття П’ятої Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті», яка сьогодні є найбільшим професійним форумом освітніх та технічних інновацій, де були широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Широкомасштабна експозиція цього року представила 796 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних та муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур з 27 регіонів України, а також учасників з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

На стенді нашого вузу представники університету презентували інноваційні розробки, досвід упровадження інновацій у діяльність навчального закладу як необхідну складову підготовки фахівців для сучасного ринку праці, інноваційні ідеї і проекти, педагогічні технології, новітні методики. Протягом трьох днів роботи виставки її відвідало близько 11 тисяч осіб.

Яскраву перемогу одержав університет в тематичному конкурсі виставки. Він нагороджений Золотою медаллю і Дипломом виставки за I місце в номінації конкурсу «Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в Інтернет-просторі».

Categories:

Comments are closed