22-25 жовтня 2014р. в м. Єреван відбудеться форум студентських та молодіжних організацій "Розвиток студентського самоврядування та інноваційні методи роботи молодіжних організацій".

7. October 2014
22-25 октября 2014г. в г. Ереван состоится форум студенческих и молодежных организаций “Развитие студенческого самоуправления и инновационные методы работы молодежных организаций”. Подробное описание конкурса находится в приложении. Также в приложении Вы найдете регистрационную форму для участия. Reg_Form_Student_forum_Armenia_2014.doc (44,00 kb) Information_Student_forum_Armenia_2014.pdf (432,18 kb)

оголошення

Оголошено конкурс для участі українських студентів та аспірантів у Стипендіальній програмі «Польський Еразмус для України»

1. October 2014
27 серпня 2014 року у рамках робочого візиту до Республіки Польща відбулася зустріч Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Міністром науки та вищої освіти Республіки Польща Леною Колярською-Бобінською. Під час зустрічі сторонами було досягнуто домовленості щодо запровадження стипендіальної програми Уряду Республіки Польща для українських студентів вищих навчальних закладів. Просимо надати заявки відповідно до інформації, наведеної в додатку. Звертаємо Вашу увагу, що анкета заповнюється на одній із запропонованих мов. Додаток: 4 файли. П... [More]

оголошення