Міжнародний семінар "Розвиток механізмів співпраці між університетами та підприємствами в Східній Україні для навчання економіці і менеджменту"

16. June 2008


В НТУ «ХПІ» у період з 16 – 19 червня 2008 відбувся міжнародний семінар в рамках спільного проекту TEMPUS JEP 27238 2006 (UA) «Розвиток механізмів співпраці між університетами та підприємствами в Східній Україні для навчання економіці і менеджменту».

Серед заходів семінару пройшло робоче засідання, в рамках якого презентувалися майбутні пілотні проекти, що пропонуються до реалізації в НТУ «ХПІ» по проекту TEMPUS JEP 27238 2006 «Розвиток механізмів співпраці між університетами та підприємствами в Східній Україні для навчання економіці і менеджменту».

Учасників привітав проректор НТУ «ХПІ» професор Кравець В.А.

З доповідями виступили: декан економічного факультету проф. П.Г. Перерва, доц. каф. ОВ та УП Савченко О.І., директор МІПО НТУ «ХПІ» проф. Солощук М.М., доц. каф. ОВ та УП Віхляева С.І., ст. викл. каф. ОВ та УП Нестеренко Р.О., заступник декана БФ факультету, директор Харківського клубу маркетингу доц. Данько Т.В.

Також прийняли участь представники делегацій європейських університетів учасників проекту, ДНТУ та близько 30 викладачів і 60 студентів економічного факультету та факультету бізнесу і фінансів НТУ «ХПІ».

Була проведена презентація результатів дослідження потреб бізнесу та їх вимог до майбутніх випускників економічних та менеджерських спеціальностей.

З короткими доповідями виступили представники бізнесу (ВАТ «Завод «Електромаш», НАСХ «Оранта», АТ «Харків Онлайн», НТУ «Енергетичні технології», УРСП «Студбуд», ТОВ «Константа», UBC group, Circle Development, ВАТ «ВТБ Банк», ТОВ «Інтерприбор»).

Відбулася робоча зустріч та нарада з організації і планування роботи по проекту за участю: координатора проекту TEMPUS, професора з управління людськими ресурсами Марка Бартолі, університет Пьер Мендес Франс (Гренобль, Франція), керівника відділу міжнародних зв’язків Марини Малінен, університет прикладних наук Савонія (Куопіо, Фінляндія), координатора Міжнародного офісу економічного факультету Наташи Коллет, університет Пьер Мендес Франс, керівника офісу обліку академічної успішності, факультету економіки і менеджменту Карін Шимпф, Університет Отто фон Герікке (Магдебург, Німеччина), декана економічного факультету НТУ «ХПІ» професора Перерви П.Г., координатора проекту від НТУ «ХПІ» доцента кафедри ОВ та УП Савченко О.І., координатора проекту від ДНТУ, заступника директора інституту економіки і менеджменту доцента Зухби Д.С. та інших представників зазначених ВНЗ.

В Ізюмському НКЦ НТУ «ХПІ» було презентовано звіти співробітників НТУ «ХПІ», які пройшли стажування в європейських університетах партнерах - університеті Пьер Мендес Франс (Гренобль, Франція), університеті прикладних наук Савонія (Куопіо, Фінляндія) та університеті Отто фон Герікке (Магдебург, Німеччина). Учасників ознайомили з роботою Ізюмського НКЦ та організацією дистанційної освіти в НТУ «ХПІ». Відбувся круглий стіл з представниками бізнесу м. Ізюм та Заступником Ізюмської міської Ради з питань промислової політики. Поєднуючи плідну роботу з відпочинком, була організована екскурсія м. Ізюм та відвідання Ізюмської пивоварної компанії.

В зустрічі також приймали участь представники місцевої преси і телебачення.

sem1 sem2

 

sem3

оголошення

Comments are closed