Вперше в Україні проведено Міжнародну студентську інтернет-олімпіаду з напрямку «Безпека життєдіяльності людини»

17. November 2009

На базі кафедри “Охорона праці та навколишнього середовища” НТУ „ХПІ”  21 вересня 2009 р. проводилась ІІ Міжнародна студентська Інтернет-олімпіада  з навчальної  дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 740 від 12.08.2009 р. ”Про проведення ІІ Міжнародної студентської олімпіади  з навчальної  дисципліни «Безпека життєдіяльності » було створено оргкомітет олімпіади та журі.

Національним технічним університетом "Харківський політехнічний інститут", згідно наказу МОН України № 740, були виділені кошти за рахунок спеціального фонду, на які було придбано канцелярські приладдя, дипломи та рамки для нагородження студентів.

В Інтернеті у лютому 2009 року було створено сайт – Міжнародна студентська олімпіада (МСО) , на якому були розташовані усі вимоги до участі студентів в МСО, Положення щодо МСО, термінована та інша інформація. Робота цього сайта  контролювалась на протязі усього підготовчого часу та контролюється по теперішній час. Сайт МСО створено на англійській мові за домоленністю сторін, учасників МСО.

Було зареєстровано 15 учасників з 11 вищих навчальних закладів з 7 країн світу.

Кожен учасник Інтернет-олімпіади зареєструвався на форумі олімпіади та надіслав анкетні данні організаторам МСО.

Організатори МСО підготували питання Інтернет-олімпіади на державній (українській) та англійській мовах. Питання було побудовано виходячі з декларацій, рішень та постанов Міжнародних конференцій, тестових питань другого туру та власноруч написаного короткого реферату на одну з сучасних 26 тем наголошених на Міжнародному форумі у Канаді (Монреаль) 2002 рік. 

Починаючі із 1 вересня усі учасники МСО були повідомленні про час та умови участі у Інтернет-олімпіаді. 21 вересня о 9-30 усім учасникам МСО було відправлено на указану ними адресу електронного листа, до якого було прикріплено контрольні завдання. Кожен з учасників повідомив про отримання цього листа і після цього вони почали відповідати на приведені питання, відповідно до вимог, які були викладені на початку контрольного завдання.

У цей час, з 10 до 14 години, працював на сайті форум, виходячи на який кожен з учасників мав можливість зв’язатись із координатором МСО Березуцьким В.В., задати запитання  та отримати відповідь, у межах припустимого. Такі звернення були і був жвавий діалог між учасниками та організаторами.

Всі учасники МСО своєчасно відправили свої відповіді на електронну адресу координатора і отримали підтвердження про їх отримання координатором. Після цього усі повідомлення було закодовано під літерами та відправлено членам Міжнародного журі для оцінки. Через 3 дні усі рішення членів журі було зібрано, та підведено підсумки та визначено переможців.

Нагородження студентів та шанування переможців ІІ-ї Міжнародної студентської інтернет-олімпіади відбудеться на міжнародній науково-методичній конференції «Безпека людини у сучасних умовах» у 3-4 грудня у НТУ «ХПІ» (м. Харків). Цього часу відбувається підготовка до цієї події.

Кількість балів, що отримали студенти учасники ІІ-ї Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади з диципліни «Безпека життєдіяльності»
(максимальна кількість балів – 93)

N

Name E-mail Country City, university Sum ofpoints Places
1 Tatyana Bondarenko luna 82@mail.ru Ukraine Kharkov, NTU”KhPI” 85 1
2 Sergii Konev atillas@ukr.net Ukraine Sumy, SGU 82 2
3 Oleksandr Evdokymov evdokimov87@mail.com Ukraine Odessa, OGAC 81 3
4 Kostantin Ostapchuk telega89@hotmail.com Ukraine Rovno, NUWMN 72 4
5 Roman Mis’kevich romashkameh@mail.ru Ukraine Kharkov, KhNADU 40 5
6 Rawan Bawab pinknano1990@hotmail.com Jordan Amman 35 6
7 Rusanna Nikitina  rusanna_nikitina1984@yahoo.de Germany Mannheim 25 7
8 Anna Severina anka123777@pochta.ru Russia Belgorod 20 8
9 Nsdya Grin emma2003@inbox.ru Russia Belgorod 18 9
10 Dima Evlentev evlentev@rambler.ru Bashcorstan Bashkir state pedagogical 15 10
11 Ulya Stepanova gradymc@rambler.ru Russia Belgorod 13 11
12 Ulya Bondarenko ya-matilek@yandex.ru Russia Belgorod 12 12
13 Stanislav Scorikin sentas1@yandex.ru Russia Belgorod 10 13
14 Ali mohammed isamov2012@hot_mail.com Turkey Ege 8 14
15  Ahmet Kayali che sea88@mynet.com Syria AL BAATH 5 15

Коордінатор Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади
з дисципліни та напрямку «Безпека життєдіяльності людини»,
заступник голови журі  Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади 2009 року   Березуцький В.В

олiмпiади та конкурси

Comments are closed