Запрошення до участі у Міжнародній конференції з актуальних проблем енергозбереження та презентації основних доповідачів

30. November 2009

Львівський ЦНТЕІ пропонує Вам взяти участь у Міжнародній конференції "Роль екологічної енергії у суспільно-економічному розвитку та покращенні умов проживання населення: Досвід і можливості в Польщі та в Україні", яка буде проходити 7 грудня у Львівській обласній адміністрації за адресою: м.Львів, вул.Винниченка, 18, кімн.412. з 9.00 до 17.30. На конференції будуть представлені результати спільного польсько-українського проекту "ЕКО-ЕНЕРГІЯ – трансфер між Польщею та Україною енергоощадних технологій, в т.ч. у сфері відновлювальних джерел енергії, а також створення еко-енергетичних стратегій.

Організатори:

  • Асоціація інновацій і трансферу технологій "Нові Горизонти" з Жешува
  • Львівський центр науково-технічної і економічної інформації
  • Творча спілка наукових та інженерних обۥєднань (товариств) Криму при сприянні Ради міністрів Автономної Республіки Крим


Партнери:

  • Головне управління економіки Львівської ОДА
  • Львівській національний аграрний університет
  • НУ "Львівська політехніка
  • Політехніка Жешува
  • Інститут Відновлювальної Енергетики EC BREC (Варшава)

 

Учасники: Представники бюджетної сфери, органів влади та місцевого самоуправління, які цікавляться новими підходами до побудови енергетичної незалежності України та зменшення витрат на енергозабезпечення житлового сектору і публічних установ, які утримуються з державного бюджету. Також будуть запрошені представники фірм, які надають відповідні послуги і постачають необхідне обладнання.

Основна мета:
Головна мета конференції – надати широкому колу організацій та осіб практичні інформації щодо різних організаційних та технічних аспектів енергозбереження з акцентом на використання альтернативних та відновлювальних джерел енергії.


На конференції будуть представленні сучасні технічні рішення, які використовуються у Польщі та в Україні.

Одним із результатів роботи конференції стане обговорення регіональних та місцевих програм енергозбереження ті підготовка міжнародних  проектів з цієї тематики.

Організаційні аспекти:

Участь у конференції безкоштовна. Учасники забезпечуються обідом, кавою під час перерви. Доїзд та проживання у Львові за рахунок учасників. Перелік готелів представлено на Веб-сторінці: http://blogs.lviv.ua/page4384.html

Для участі у конференції необхідно надіслати заявку до 2 грудня до 17.00 на E:mail  info@cstei.lviv.ua або за телефонам/факсом  (032) 252-33-42.

Детальніше:     http://cstei.lviv.ua/ua/item/378

 

Автор: Ivan Kulchytskyy
27 Листопада 2009

оголошення

Comments are closed