13 квітня 2010 року відбудеться Урочиста церемонія присвячена третьому випуску 50 слухачів курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації)

22. March 2010

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

13 квітня 2010 року в ректорському корпусі Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбудеться Урочиста церемонія присвячена третьому випуску 50 слухачів курсів професійного навчання (перепідготовки та підвищення кваліфікації) військовослужбовців, організованих Трастовим фондом Програми НАТО «Партнерство заради миру» - Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету у м. Харкові на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (МІПО НТУ "ХПІ").

В НТУ "ХПІ" у 2009 - 2010 роках за даною програмою, що фінансується урядом Данії, пройшли перепідготовку 174 колишніх військовослужбовця на 3-х місячних курсах, що проводились за 500 годинною програмою за напрямами: менеджмент, маркетинг та комп’ютерні системи та мережі.

Курси розраховані на задоволення потреб працевлаштування у цивільному житті, виходячи з аналізу ринку праці у тісній співпраці з Державною службою зайнятості України.

На урочистій церемонії випуску слухачів планується присутність: представників облдержадміністрації, Військового Аташе Королівства Данії в Україні Ове Бак Хансена, Військового Аташе Королівства Нідерландів в Україні Вільяма ван Хееребеека, менеджера програм НАТО в Україні з перепідготовки Крістофера Штаудта, представників Департаменту соціальної адаптації Міністерства оборони України, начальника Харківського військового гарнізону О.П. Середи, директора Харківського обласного центру зайнятості В.Л. Міненка, проректора Хмельницького національного університету М.П. Войнаренка та інших офіційних осіб, представників засобів масової інформації.

Початок проведення "Ярмарку вакансій" для випускників курсів о 10.00 в аудиторії № 28 ректорського корпусу. Початок Урочистої церемонії випуску з врученням державних свідоцтв та міжнародних сертифікатів об 11.30 в аудиторії № 12 ректорського корпусу.

Директор МІПО НТУ "ХПІ"                               М.М. Солощук

 

оголошення

Comments are closed