10 червня 2010 р. проводилась ІІІ Міжнародна студентська Інтернет-олімпіада з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності»

29. June 2010

ІІІ Міжнародна студентська Інтернет-олімпіада з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» проводилась на базі кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища» НТУ «ХПІ» Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 432 від 19.05.2010 р. «Про проведення ІІІ Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» було створено оргкомітет олімпіади та журі.

Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» згідно наказу МОН України №432, були виділені кошти за рахунок спеціального фонду.

В Інтернеті у ще у лютому 2009 року було створено сайт – Міжнародна студентська олімпіада (МСО), на якому і розташовані усі вимоги до участі студентів в МСО, Положення щодо МСО, термінована та інша інформація. Робота цього сайта контролюється постійно на протязі усього підготовчого часу та контролюється по теперішній час. Сайт МСО створено на англійській мові за домовленістю сторін, учасників МСО.

До участі у МСО-2010 було зареєстровано 26 учасників (у 2009 - 15 учасників) з 11 вищих навчальних закладів з 5 країн світу.

Кожен учасник Інтернет-олімпіади зареєструвався на форумі олімпіади та надіслав анкетні данні організаторам МСО.

Організатори МСО підготували питання Інтернет-олімпіади та англійської мови. Питання у вигляді тестів, були розміщені у 4-х автоматизованих тестах, які були виставлені після реєстрації учасників, відповідно о 10 годині ранку, для учасників із Європи, та о 15 годині для Сполучених штатів Амеріки.

Починаючі із 1 травня 2010 року усі учасники МСО були повідомленні про час та умови участі у Інтернет-олімпіаді. 10 червня з 9 години ранку усім учасникам МСО було на форумі надано інструкцію щодо порядку підготовки відповідей та вказано місце розташування тестів. Окремо було видано завдання щодо прислів’я, що пов’язано із питаннями безпеки життя і здоров’я людини. Кожен з учасників повідомив про свою готовність і після цього вони почали відповідати на приведенні у тестах питання. Загальна вартість питань дорівнювала 646 балів, що складалась із 616 балів за відповіді на питання тестів та 30 балів за прислів’я.

На час проведення МСО, з 9 до 22 години, працював на сайті форум, на якому кожен з учасників мав можливість зв’язатись із координатором МСО Березуцьким В.В, задати запитання та отримати відповідь, у межах припустимого. Такі запитання були і був жвавий діалог між учасниками МСО та координатором.

Всі учасники МСО своєчасно виконали свої відповіді на сайті Олімпіади і отримали підтвердження про їх отримання координатором.

Після завершення Олімпіади координатор із отриманими результатами, 14 червня провів нараду у Києві, із членами Міжнародного журі, де було остаточно підведено підсумки та визначено переможців.

Нагородження студентів та шанування переможців ІІІ Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади відбудеться на міжнародної науково-методичної конференції «Безпека людини у сучасних умовах» у грудні 2010 року у НТУ «ХПІ» (м. Харків).

Основна новація у проведенні ІІІ Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади, це те що було використано опитування у вигляді 4 тестів, які працювали у автоматичному режимі на сайті Олімпіади. Це надало можливість записати усі відповіді у журналі сайту, визначитись у кількості спроб зробити відповідь, час коли була зроблена відповідь та відразу отримати результати. Для того, щоб тести працювали, координатор заздалегідь підготував тести, та 10 червня вони були виставлені на сайті в обумовлений час. Кількість тестів, дозволила трохи розгрузити роботу сайту і підвищити пропускну здібність сайту на час проведення Олімпіади.

НТУ «ХПІ» володіє потужною комп’ютерною системою та маючи швидкісний вихід у мережу Інтернет, надав всі необхідні організаційні та технічні види допомоги в організації та проведенні  ІІІ Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади на високому рівні.

На час проведення Олімпіади, кількість відвідувачів на сайті дорівнювала біля 2 тисяч, загальна кількість відвідувань на 10 червня 2010 року час проведення Олімпіади становила 12650. Для порівняння у 2009 році, ця цифра становила – 1500 відвідувачів усього. Це свідчить про поширення популярності сайту Міжнародної олімпіади та його користь для студентів та людей.

ІІІ Міжнародна студентська Інтернет-олімпіада з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності» проводилась у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» на базі кафедри «Охорона праці та навколишнього середовища».

Аналіз підготовки студентів виконувався оргкомітетом на основі анкет та форм заповнених при реєстрації на форуму сайта МСО учасниками ІІІ Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади з навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності», які надійшли до оргкомітету Олімпіади. Усі анкети відповідали наказу МОН України про проведення ІІІ-ї Міжнародної студентської Інтернет-олімпіади. В анкетах учасників від України, було засвідчено, що всі вони є переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади і їх рекомендовано до участі у ІІІ Міжнародній студентській Олімпіаді. Студенти з закордонних навчальних закладів навели свої данні у анкетах, чим засвідчили своє представництво від країни, яку вони представляли на Олімпіаді.

Рівень підготовки студентів з України як і попередні роки значно відрізнявся від інших, чим можна засвідчити кращий підхід вищих навчальних закладів щодо підготовки учасників та ставлення держави до навчання з питань безпеки життєдіяльності людини.

Конкурсні завдання складались з тестів розташованих на сайті http://iso-2009.ucoz.ru

Максимальний результат- кількість балів за тестами відповідно становить:

TESTS - maximal result
1. OLYMPIAD 2010 олимпиада 0 - 390
2. Safety of living – human body 0- 120
3. Safety of living OLYMPIAD 2010 0 - 80
4. Is your diet correct? 0 - 26
Proverbs 0 - 30
Σ 646

У цьому році участь у Олімпіаді не прийняли Словаччина, Польща та Німеччина. Пов’язано це із дуже слабкою роботою вищих навчальних закладів освіти і науки України та НМК МОН України щодо роботи із студентською молоддю Європи та втрата можливості щільного та частого спілкування через брак коштів.
Проведення Інтернет-олімпіади на англійській мові обрано вірно. Студенти добре себе почувають у англомовному середовище, але необхідно відточувати майстерність не тільки студентів, а також викладачів та організаторів Олімпіади. Необхідно залучити до участі студентів з англомовних країн, щоб вони допомагали відточувати мовні аспекти Інтернет-олімпіади.

олiмпiади та конкурси

Comments (2) -

herbs for sex
7/5/2010 12:45:52 AM #
May the road rise to meet you. May the wind always be at your back. May the sun shine warm upon your face, the rains fall soft upon your fields and, until we meet again, may God hold you in the palm of his hand. Irish Blessing
food quality jobs
7/7/2010 8:17:21 AM #
Thank you for another fantastic blog. Where else could anyone get that kind of information written in such a perfect way? I have a presentation that I am just now working on, and I have been on the look out for such information.
Comments are closed