Магістр з "Німецьких та європейських студій" (документи з 23 червня до 6 липня)

24. May 2011

Структура програми

У 2011/12 навчальному році вп'яте починається спільна магістерська програма Національного університету "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) та Університету ім. Фрідріха Шіллера м. Єна (ФСУ). Програма частково фінансується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). Навчання на програмі триває два роки, а за умови успішного складання іспиту TestDaf учасники будуть протягом 5 місяців навчатися у ФСУ Єна. Найкращі студенти на період навчання у Єні отримуватимуть стипендію DAAD. Після закінчення свого навчання ці студенти здобудуть "подвійний диплом": магістра з "Європейських студій" (M.E.S.)НаУКМА та "Mster of Politics (MPol)" ФСУ Єна.

Зміст навчання

  • Магістерська програма з політології, мовою викладання якої на 50% є німецька, а інші 50%-англійська та українська.
  • Зі спецкурсами, зокрема з вивчення політичної системи Федеративної Республіки Німеччина та Європейського Союзу, а також правових та економічних засад, які викладають німецькі та українські викладачі.
  • Семінари з методології.
  • Паралельне викладання німецької мови (носіями мови).


Хто може подавати заяву

Подавати заяву можуть всі студенти, які здобули український диплом бакалавра. Пошукачі мають володіти англійською на високому рівні та мати знання німецької мови на середньому рівні чи принаймі на рівні вище початкового. Крім того, вони мають виявляти глибокий інтерес до сучасних подій у політичному житті Німеччини та Європейського Союзу.

Процес подання заяви

Документи на вступ до M.E.S. у НаУКМА приймаються з 23 червня до 6 липня. Вступні іспити з української та англіїської мови та політології відбудуться з 9 липня до 20 липня 2011 року. Іспит з німецької мови буде проводити носій мови.

Подальша інформація знаходиться тут www.ukma.kiev.ua та www.des.uni-jena.de

Консультації: Яна Подсувайт, координатор DSG, dsg.naukma@gmail.com; або Андреас Умланд, фаховий лектор DAAD, andreas.umland@stanfordalumni.org

Более подробная информация:
Порункова Ирина Федоровна
Группа фандрайзинга НТУ «ХПИ»
Отдел международных связей (ректорский корпус, к. 24)
тел: 707-63-36
e-mail: consortium@kpi.kharkov.ua

 

оголошення

Comments are closed