12 квітня відбувся Круглий стіл «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти»

19. April 2012
clip_image002     clip_image004
12 квітня в рамках ІV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЇ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ: БІЗНЕС, НАУКА, ОСВІТА» відбувся Круглий стіл «Корпоративна соціальна відповідальність бізнесу та освіти». Ініціаторами та організаторами заходу виступили Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та економічний факультет Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Метою заходу було: аналіз різних аспектів соціальної відповідальності освіти перед суспільством; обговорення «Рекомендацій щодо формування компетенцій з корпоративної соціальної відповідальності в освітньому середовищі України для студентів усіх галузей знань; презентація програми «Соціальна відповідальність в інженерії»; висвітлення кращих практик КСВ українських компаній; презентація книги «Корпоративна соціальна відповідальність: модель та управлінські практики», виданої Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в рамках проекту «Бібліотека управлінських рішень від ІНТЕРПАЙП».
Модератор Круглого столу - Ушакова Ніна Миколаївна, к.е.н., професор, керівник Робочої групи Мережі Глобального договору ООН в Україні «Оцінка ефектиності КСВ», Почесний Голова Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти.
В роботі Круглого столу взяли участь представники 12 провідних ВНЗ Харкова, представники яких безкоштовно отримали по п’ять примірників книги «Корпоративна соціальна відповідальність: модель та управлінські практики» для своїх бібліотек. Тож при вивченні курсу «Корпоративна соціальна відповідальність» студенти зможуть використовувати цей підручник, що містить як теоретичний матеріал, так і тестові завдання, питання для самоконтролю та ситуаційні вправи.
DSC00023
DSC00058
DSC09990

новини

Comments are closed