До 15 січня 2013 року оголошено новий конкурс в рамках програми Європейського Союзу - 7РП за напрямом «Інформаційно-комунікаційні технології» (ICT call 10)

26. September 2012

У липні цього року було оголошено новий конкурс в рамках програми Європейського Союзу - 7РП за напрямом «Інформаційно-комунікаційні технології»  (ICT call 10). Однією з цілей цього конкурсу є – підтримка розширення співпраці у сфері ІКТ в розширеному форматі Європейського Союзу (ICT Objective 2013.11.4). В рамках цієї мети для українських науковців та представників сфери ІКТ є можливість до 15 січня 2013 року приєднатись до діючих проектів у сфері ІКТ. Список діючих проектів ви знайдете тут (List_Projects for Call 10 obj 11dot4.xls (109,00 kb). Все що необхідно – вибрати серед них відповідний вашому напряму проект, добре з ним ознайомитись і зв’язатись з координатором проекту. Детальну інформацію про проекти можна знайти за адресою: http://cordis.europa.eu/fp7/ict/projects/home_en.html.

Для того, щоб зв’язатись з координатором проекту можна зайтина сайт цього проекту і знайти контактну інформацію будь-кого з учасників в тому числі і координатора. Ваша пропозиція повинна бути логічним продовженням або розширенням їх власного проекту. Учасники діючого проекту також зацікавлені у вашій участі, тому що Європейська Комісія додатково збільшує фінансування проекту для того, щоб в ньому могли прийняти участь нові партнери. Всі необхідні деталі про заповнення та подання проектної заявки ви зможете знайти у прикріплених файлах за ключовими словами ICT Objective 2013.11.4.

 Annex 6 to the Decision ICT for CAP_en.pdf (726,06 kb), GfA STREP v2_EN.pdf (956,26 kb),  

Call Fiche_EN.pdf (289,74 kb)

оголошення

Comments are closed