18 червня 2013 року відбудеться урочиста церемонія випуску груп дванадцятого етапу професійного навчання військовослужбовців

11. June 2013

Урочиста церемонія випуску груп дванадцятого етапу професійного навчання військовослужбовців,
що фінансується Трастовим фондом НАТО "Партнерство заради миру" та групи перепідготовки колишніх військовослужбовців у м. Чугуїв, які проходили навчання у Міжгалузевому інституті післядипломної освіти
Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" 18 червня 2013 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

Трастовий фонд НАТО “Партнерство заради миру” був започаткований в 2006 року (країною-лідером виступило Королівство Нідерландів) з метою фінансування діяльності Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету в сфері професійного навчання (перепідготовки, підвищення кваліфікації) військовослужбовців, звільнених в запас або відставку, а також включених в план звільнення зі Збройних Сил України. З 2009 року Трастовий фонд програми НАТО «Партнерство заради миру» - Хмельницький центр перепідготовки та соціальної адаптації» розширив свою діяльність на Харківський регіон (країною-лідером виступило Королівство Данії). З 2011 року країною-лідером щодо фінансування діяльності в Хмельницькому і  Харківському регіонах виступає Королівство Нідерландів.
В м. Харкові партнером Хмельницького центру в сфері професійного навчання  військовослужбовців став Міжгалузевий інститут післядипломної освіти Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (далі - МІПО НТУ "ХПІ"), де і здійснюється процес професійного навчання військовослужбовців.
 У Харкові навчання здійснюється на 3-х місячних курсах, що проводяться за 500- годинною програмою за спеціальностями: «Менеджмент організацій і адміністрування» та «Комп’ютерні системи та мережі». Курси розраховані на задоволення потреб працевлаштування колишніх військовослужбовців у цивільному житті, виходячи з аналізу ринку праці у тісній співпраці з Державною службою зайнятості України. Хмельницький центр надає підтримку у працевлаштуванні через сформовану базу даних вакансій, організацію ярмарок вакансій та шляхом надання індивідуальної підтримки.
У 2009-2012 роках у Харківському регіоні вже пройшли перепідготовку та отримали допомогу в працевлаштуванні 593 колишніх військовослужбовця.
18 червня 2013 року у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" відбудуться Урочиста церемонія випуску дванадцятого етапу професійного навчання військовослужбовців у м. Харкові та групи перепідготовки колишніх військовослужбовців у м. Чугуїв, фінансування якої також здійснювалось за кошти НАТО.
На Урочистій церемонії випуску слухачів будуть присутні: менеджер програм НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, а також інші високоповажні гості.
Під час проведення Урочистої церемонії випуску відбудеться вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації та сертифікатів НАТО 47 випускникам дванадцятого етапу професійного навчання військовослужбовців у м. Харкові, в т.ч. за спеціальностями (спеціалізаціями): «Менеджмент підприємницької діяльності» - 24 особам, «Комп’ютерні мережі та системи» – 23 особам, а також 22 особам, які проходили навчання у м. Чугуїв за курсом "Технології сучасних інформаційних систем".
З вересня 2013 року планується розпочати тринадцятий етап навчання двох груп за програмою Трастового фонду НАТО у м. Харків та групи у м. Чугуїв за програмою цивільного бюджету НАТО.
На чергових курсах слухачі зможуть набути нові знання і навички за тими цивільними спеціальностями, які необхідні їм для адаптації і працевлаштування на підприємствах, в організаціях і установах Харківської та інших областей України.

 

оголошення

Comments are closed