Можливості в рамках французько-українського співробітництва

12. November 2015

 
1. Французький павільйон у рамках виставки "Освіта та кар’єра".

12-14 листопада 2015 року в Українському домі, вул Хрещатик 2, м. Київ,Посольство Франції в Україні, Агентство Campus France та Французький Інститут в Україні проводять Французький павільйон, мета якого підсилити мобільність українських студентів до Франції та взаєморозуміння двох країн. Заохочення українського студентства до навчання у Франції є одним з пріоритетних напрямків французько-українського співробітництва.

Детальніше: http://institutfrancais-ukraine.com/ua/news/salon2015
 
 
2. Відкриття конкурсу стипендій досконалості Ейфель.
 
Програма стипендій Ейфель Міністерства закордонних справ та міжнародного розвитку створена для допомоги французьким закладам вищої освіти у заохоченні найкращих інозмених студентів до навчання у магістратурі та аспірантурі.
 
Детальніше: http://institutfrancais-ukraine.com/ua/news/Eiffel2016
http://www.campusfrance.org/en/eiffel (англійською)
http://www.campusfrance.org/fr/eiffel (французькою)
 
УВАГА: перший етап закінчується 30 листопада!
 
 
3. Університетське об’єднання Сорбонна Париж Сіті із підтримкоє ЄС відкриває конкурс на отримання 30 докторських контрактів (PhD) для іноземців.

Детальніше: http://www.sorbonne-paris-cite.fr/index.php/fr/recherche/doctorat/cofund-inspire
 
4. ГО «Фонд «Відкрита політика» за підтримки посольства Франції проводить серію регулярних щотижневих прес-конференцій під загальною темою: «Від екології цінностей - до екології Всесвіту: виклики в умовах глобальних змін клімату».

Детальніше: http://ptahy.com.ua/news.php?id=373
 
5 листопада відбулася 1 прес-конференція із серії запланованих: http://www.ukrinform.ru/rubric-pressconference/1908355-klimaticheskaya-politika-ukrainyi-i-ee-energeticheskaya-strategiya-zal-1.html

Більш детальну інформацію Ви зможете знайти на сайті групи Фандрайзингу НТУ "ХПІ": http://www.ec.kharkiv.edu/

новини

Comments are closed