Завершується реєстрація на закордонне стажування для науковців, викладачів, методичного та адміністративного персоналу українських ВНЗ.

26. September 2016


1 жовтня завершується реєстрація на закордонне стажування для науковців, викладачів, методичного та адміністративного персоналу українських ВНЗ «Інструменти підтримки мобільності науковців у фінансовій перспективі ЄС на 2014-2020 роки», яке пройде 19-25 листопада у Лодзі (Польща).
 
Під час стажування учасники:
- опанують проектний підхід для організації навчального процессу;
- навчаться писати та подавати власні обмінні, навчальні та дослідницькі проекти для отримання фінансування зі спеціальних фондів ЄС;
- ознайомляться з можливостями реалізації принципу мобільності студентів та викладачів через використання фондів ЄС, призначених для фінансування компоненту мобільності.
- матимуть змогу налагодити корисні зв’язки із польськими колегами.
 
Програма стажування передбачає 108 годин (72 години лекційних та практичних занять та 36 годин самостійної роботи).
 
По завершенню стажування учасники отримають відповідний сертифікат про закордонне післядипломне стажування (podyplomowy staz zagraniczny).
 
Робочі мови: польська (з перекладом), українська та російська. Частина тем буде доступна для обговорення англійською та німецькою мовами.
 
Вартість: 1700,00 грн та 400,00 Євро.
 
Для участі в проекті необхідно надіслати заповнену анкету та CV (українською мовою) на адресу: cons.ceasc@gmail.com з приміткою "lodz_ERK_2016"  або зареєструватися до 1 жовтня 2016 року включно.
 
Детальніше: http://www.ceasc-bw.com/products/zakordonne-stazhuvannya-instrumenti-pidtrimki-mobilnosti/
____

новини

Comments are closed