З 20 по 23 вересня НТУ «ХПІ» відвідала делегація з Мішкольского університету (Угорщина). До складу делегації увійшли професор, декан машинобудівного факультету Бела Іллєш; доцент Янош Немет; докторант Балазс Іллєш.

Мішкольскій університет (Угорщина) найдавніший іноземний партнер НТУ «ХПІ». Майже півстоліття пройшло з моменту підписання договору про співпрацю між двома ВУЗами. Перші аспіранти, які працювали за спільною програмою ХПІ і Мішкольского університету, за чотири десятиліття стали заслуженими професорами обох ВУЗів. Ще в 1967 році першого угорського колегу, доцента Надя, привітала кафедра підйомно-транспортних машин і устаткування (на той час зав. кафедрою був професор В. Ф. Гайдамака). Курирував стажування аспіранта майбутній професор, докт. техн. наук, зав. кафедрою ПТМіО - Григоров Отто Володимирович. У 2011 році він також зустрічав делегацію на своїй кафедрі.

Під керівництвом Григорова О.В. делегація відвідала Донбаську державну машинобудівну академію в місті Краматорську, де відбулося засідання науково-методичної Ради з напряму підготовки «Машинобудування» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту за спеціальністю «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини і обладнання». На нараді були заслухані виступи понад 40 висококваліфікованих учасників, представлені кандидатські та докторські дисертації, вручені посвідчення академіків. Також члени делегації відвідали Новокраматорський машинобудівний завод - найбільший в Україні виробник високопродуктивного прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гідротехнічного, гірничорудного, підйомно-транспортного і спеціалізованого устаткування. Відвели час і на культурну програму - угорські гості відвідали Свято-Успенську Святогірську Лавру, на річці Сіверський Донець ознайомилися з  реліктовими рослинами і крейдяними соснами.

 У Харкові делегацію прийняв проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Валерій Олексійович Кравець і начальник відділу міжнародних зв'язків Олександр Андрійович Гончаров. У процесі діалогу було обговорено подальшу плідну співпрацю машинобудівників ХПІ і Мішкольского університету.