20 жовтня 2011 року НТУ «ХПІ» відвідала делегація із Центра інноваційних технологій  м. Тегерана, Іран, на чолі із заступником Директора відділу промислових технологій паном З. Бехнам Каземі. У складі делегації був також головний менеджер фірми «PULSE NIRU Industries» пан М. Шафаеі.

Делегація була прийнята ректором університету професором Товажнянським Л.Л. На зустрічі були присутні також проректор з наукової роботи професор Марченко А.П. і завідувач кафедрою «Системи інформації» професор Серков О.А. 

Як розповів пан З. Бехнам Каземі,  Центр інноваційних технологій м. Тегерана - державне підприємство, яке було створене для підтримки  приватних фірм Ірану, що займаються науковими дослідженнями. Центр має представництва в Києві, Москві, Пекіні, Нью-Делі, Бейруті.  

За словами керівника іранської делегації, вони зацікавилися науковим потенціалом НТУ «ХПІ», зокрема, розробками високовольтних імпульсних конденсаторів і високовольтних джерел живлення. У ході переговорів, що відбулися, сторони прийшли до угоди, що іранська сторона сформулює перелік конкретних питань і вимог. Планується, що найближчим часом відбудеться чергова зустріч із  конкретними пропозиціями щодо співробітництва.