18 листопада 2011 в м. Києві в рамках щорічного Всесвітнього тижня підприємництва, відбудеться третій Інноваційний Форум Фонду CRDF Global в Україні, який дозволить продемонструвати передові українські технології та сприятиме налагодженню співпраці науки й бізнесу.
Під час Форуму буде презентовано 12 інноваційних проектів, відібраних українськими і американськими експертами за конкурсом Програми науково-технічного підприємництва (STEP Business Partnership Grant Program), кращі з яких отримають гранти від Фонду CRDF Global США і Державного агентства науки, інновацій і інформатизації України. У Форумі візьмуть участь українські вчені й молоді дослідники, представники освітніх установ, комерційних компаній, місцеві та закордонні експерти з комерціалізації інноваційного продукту, захисту прав інтелектуальної власності, створення нових компаній на базі власних розробок.
 
Форум проводиться Фондом CRDF Global США у партнерстві з Державним агентством науки, інновацій і інформатизації України, за підтримки Американсько-Української Ділової Ради й компанії Sigma Blеуzer, та за інформаційної підтримки Всесвітнього тижня підприємництва й компанії OBI-Consulting Ukraine.
 
Участь у Форумі безкоштовна за попередньої реєстрації.

Місце проведення: м. Київ, конференц–зал компанії Sigma Blеуzer, вул. Басейна 4а, 8-ий поверх

Дата і час: 18 листопада 2011 р., 9.00 - 17.15.

Реєстрація на участь у Форумі - до 10-го листопада 2011
за телефоном (044) 256 25 31,
або електронною поштою на адресу crdf.ua@gmail.com
(Потрібно вказати ПІБ, компанію, посаду, е-mail, тел.)

Детальніша інформація про реєстрацію на участь у Форумі:
http://www.crdf.org.ua/21.10.2011.htm