8 листопада 2011 року відбувся візит в НТУ «ХПІ» Директора Програми імені Фулбрайта в Україні пана Мирона Стахіва.
 Відповідно до попередньої домовленості Мирон Стахів на високому професійному рівні провів семінар з написання конкурсних проектів по програмі ім. Фулбрайта. Семінар визвав великий інтерес. У його роботі взяли участь студенти, аспіранти й науковці НТУ «ХПІ» та інших вищих навчальних закладів м. Харкова.
 Після закінчення семінару пана Мирона Стахіва прийняв ректор НТУ «ХПІ» професор Товажнянський Л.Л. На прийомі були присутні проректор з міжнародних зв'язків професор Кравець В.О., начальник відділу міжнародних зв'язків і заступник начальника науково-дослідної частини університету.
 Ректор професор Товажнянський Л.Л. докладно ознайомив Мирона Стахіва з досягненнями університету, розповів про співробітництво НТУ «ХПІ» із Програмою ім. Фулбрайта й подякував його за увагу до нашого університету та за допомогу, яку надає Програма студентам, аспірантам, викладачам і науковим співробітникам НТУ «ХПІ».
 Пан Мирон Стахів розповів про діяльність Програми ім. Фулбрайта в Україні, про нові напрямки її роботи. Зокрема, у цей час Програма пропонує декільком провідним вузам країни, у тому числі й НТУ «ХПІ», взяти участь в одному з таких нових напрямків. Він передбачає запрошення за рахунок коштів Програми американського науковця або викладача високого рівня на період від 3 до 5 років для проведення в університеті наукових досліджень по одному або декількох напрямках, які визначить керівництво НТУ «ХПІ». Крім того, представники США можуть брати участь у читанні лекцій, підвищенні кваліфікації викладачів і вчених університету, проведенні різних семінарів, складанні нових навчальних планів і т.д. Початок реалізації даної програми може початися вже з вересня 2012 року.
 У результаті проведених переговорів було ухвалене рішення про те, що найближчим часом керівництво НТУ «ХПІ» визначить напрямки співробітництва з американською стороною й розпочне реалізацію досягнутих домовленостей. 

Довідка: Програма ім.. Фулбрайта - це найвідоміша у світі програма наукових обмінів Сполучених Штатів Америки. Вона діє з 1946 року, зараз – у 155 країнах світу. В 2012 році Програма ім. Фулбрайта буде відзначати 20-річчя своєї діяльності в Україні. Докладну інформацію про Програму ім. Фулбрайта можна знайти на сайті групи фандрайзинга відділу міжнародних зв'язків НТУ «ХПІ»: http://www.ec.kharkiv.edu