Конференція відбудеться 30-31 січня 2012 Wiesbaden, Germany і пройде в дистанційному форматі. Заявки на участь приймаються з 1 листопада 2011 по 30 січня 2012 року. Матеріали конференції будуть опубліковані у формі збірника наукових статей і розіслані авторам, а так само доступні в електронному вигляді на сайті www.sciencic.com
Збірника буде присвоєно європейський ISBN з вихідними даними видавництва Німеччини
Вихідні дані статей (приклад): Ivanov A. Title of the article / / European Science and Technology: international scientific conference. Bildungszentrum Rdk e.V. Wiesbaden 2012. p.23-26.
Напрямки роботи конференції:
Фізика і математика; Хімія; Біологія; Геологія; Технічні науки; Сільськогосподарські науки; Історія; Економіка; Філософія; Психологія; Географія; Юриспруденція; Педагогіка; Медицина та фармакологія; Мистецтво; Архітектура; Психологія; Соціологія; Політологія; Культурологія.
Робочі мови німецька, англійська, російська.
Організатор конференції Bildungszentrum Rdk eV Wiesbaden Germany. Партнер по країнах СНД "Інститут Стратегічних Досліджень" Росія.
Заявки та тексти статей подаються в електронному вигляді за формою, розміщеною на нашому сайті у форматі WinWord (*. doc) або Open Office (*. odp): sciencic.com @ gmail.com. Протягом трьох робочих днів приймається рішення про допущення чи відхилення заявки на публікацію в збірнику.
Офіційний сайт конференції російською мовою http://sciencic.com/ru/