AIESEC – це міжнародна організація із 60-річним досвідом, яка надає можливість студентам розвинути лідерські навики, взяти участь у міжнародній програмі стажувань та глобальному навчальному середовищі.
В Україні AIESEC з 1994 року і представлений у  15 містах: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Одеса, Севастополь, Сімферополь, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Харків, Маріуполь, Луганськ, Бердянськ, Ужгород, Миколаїв.
Щорічно AIESEC виступає організатором різноманітних проектів, заснованих на міжнародній кооперації. Кінцевою метою кожного такого проекту є міжнародний обмін студентами, їх професійний розвиток в одній зі сфер:
     Менеджмент (включаючи фінанси, маркетинг, управління персоналом і т.д.)
     Інформаційні технології та інженерія
     Освіта (лінгвістика та тренерство)
     Глобальні соціальні проблеми (толерантність, проблема ВІЛ/СНІД, соціальна допомога дітям, сталий розвиток, екологія і т.д.)
Ідея кожного проекту полягає в тому, щоб надати молоді можливість отримати особистий і професійний розвиток, працюючи в міжнародному середовищі, розвинути мережу контактів по всьому світу і впливати на суспільні тенденції. При цьому особлива увага приділяється проблемам виховання соціально-відповідального лідерства.
Взяти участь у програмі міжнародних стажувань AIESEC можуть студенти і недавні випускники, які задовільняють такі критерії:
     вік від 18 до 30 років
     студент 1-6 курсу денної або заочної форми навчання, випускник або молодий фахівець
     середній або високий рівень англійської мови
     досвід роботи в сфері стажування (бажано)
     наявність закордонного паспорта
     сертифікат, який підтверджує знання англійської мови
     ступінь бакалавра, спеціаліста, магістра
Зараз AIESEC реалізує 2 проекти, які пов’язані з міжнародними стажуваннями:
     Ping the world
     Bright Young Trainer
Ping the world. «Чекни» світ та отримай професійний досвід від IT компаній закордоном!»
Ping the world – міжнародний проект від AIESEC в Україні, метою якого є набір IT спеціалістів на професійні стажування за кордоном. Таким чином,  надається можливість студентам та молодим IT спеціалістам від 20 до 30 років отримати міжнародний професійний досвід, який можна успішно використати в Україні.
Умови:
•                 від кількох місяців до півтора року за кордоном
•                 робота в IT напрямку в компанії в іншій країні
    Web Development
    Software Development
    Graphic design
•                 розвиток особистісних та професійних навичок
•                 досвід роботи в міжнародній команді
 
Bright Young Trainer – «Ставай яскравим молодим тренером в іншій країні!»
Bright Young Trainer - міжнародний проект від AIESEC в Україні, де учасник може спробувати себе в якості тренера в таких країнах, як Угорщина, Польща, Болгарія, Китай, Індія.
Учасник буде проводити тренінги на різну тематику для школярів або студентів в обраній їм країні. Початок стажування – березень-квітень. Аплікаційну форму для участі у міжнародній програмі стажувань можна заповнити с 28 листопада 2011 до 15 січня 2012 на ua.join-aiesec.com.
Умови:
 • від 6 до 8 тижнів в іншій країні
• волонтерська робота в соціальних проектах
• розвиток особистісних та професійних навичок
• досвід роботи в міжнародній команді
• проживання безкоштовне.
Якщо «ти завжди мріяв вміти працювати з аудиторією, надихати слухачів і бути прекрасним оратором? Хочеш попрацювати в міжнародній команді тренерів в іншій країні, покращити англійську мову і отримати незабутній культурний досвід? І, звичайно, робити внесок у розвиток інших людей, навчаючи їх? Тоді проект «Bright Young Trainer» для тебе!»
 
Детальніше про AIESEC: http://aiesec.org.ua