Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку приступила до реалізації Проекту «Польський досвід реформ та розвитку європейських традицій»
В рамках Проекту протягом другої декади лютого 2012 року (орієнтовно з 13.02 по 18.02) представники української молоді відвідають міста Варшаву, Бидгощ та Гданськ (Республіка Польща). Традиційно в рамках поїздки планується ознайомитись з історичною та культурною спадщиною трьох міст, провести зустрічі у державних інституціях та меріях міст, відвідати вищі навчальні заклади, поспілкуватись з молоддю, тощо.
Така поїздка не відноситься до розряду комерційних, тому її вартість є досить помірною – 305 євро – і включає: оплату дороги комфортабельним автобусом, медичне страхування, візову підтримку, проживання в готелі, триразове харчування, екскурсійну програму – за принципом «усе включено».
До участі в Проекті запрошуються представники української молоді, громадські діячі, журналісти, вчителі, представники органів місцевого самоврядування – всі зацікавлені особи, які цікавляться європейськими традиціями, історією та культурою, досвідом реформ та мають чинний закордонний паспорт або проїзний документ дитини (закордонний паспорт для неповнолітнього).
Про свою зацікавленість та бажання взяти участь у Проекті необхідно повідомити працівників АСМБР електронною поштою (info@apibd.com, forum@apibd.com) або за телефонами (0536)791603, (05366)33013, (098)4657641, (095)1056766 в термін до 15 січня 2012 року, заповнивши анкету учасника.
Новини щодо дії проекту - на веб-сторінці АСМБР:
http://apibd.com/