Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України інформує, що з метою розвитку співробітництва з Україною у сфері освіти Міністерством освіти і науки Російської Федерації виділено державні стипендії для прийому у 2012-2013 навчальному році на навчання громадян України до федеральних державних освітніх установ вищої професійної освіти (список додається) за рахунок асигнувань федерального бюджету. 

Російська сторона забезпечує безкоштовне навчання з виплатою державної стипендії. Оплата за розміщення в гуртожитку здійснюється за умов, визначених для громадян Росії, які навчаються за рахунок федерального бюджету. Можливо навчання на рівні бакалавра та магістра, а також навчання в аспірантурі і докторантурі, а також наукове стажування. 

У зв'язку з переходом на нову систему фінансування російських ВНЗ прийом іноземних студентів здійснюватиметься у 2012-2013 навчальному році у суворій відповідності з доданим переліком вищих навчальних закладів Міносвіти Росії і напрямів підготовки (спеціальностей). Строк подачі документів - до 15 травня 2012 року. 

Вимоги до кандидата, перелік необхідних документів, анкета, перелік місць в російських ВНЗ, наданих у 2012 році Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України для організації прийому на навчання українських громадян у вкладених файлах. 

 

7_1-16-2-170..doc (46,50 kb)

Анкета в магистратуру, аспирантуру -2012.doc (43,00 kb)

Анкета на полный курс-2012.doc (41,50 kb)

вузы, спец-ти МОН Ураины.doc (93,00 kb)