У серпні 2012 року НТУ «ХПІ» підписав Угоду про співпрацю за Програмою Подвійного дипломування (паралельної освіти) з одним з кращих міжнародних університетів Швейцарії - вищим навчальним закладом професійної освіти в сфері бізнес-адміністрування Swiss Montreux Business School (SMBS).

Дана угода дає можливість студентам нашого університету отримати разом з кваліфікаційним рівнем за обраною спеціальністю в НТУ "ХПІ" також європейську вищу освіту (дистанційно) з присудженням ступеня BBA (Бакалавр Бізнес Адміністрування) і MBA (Магістр Бізнес Адміністрування) і врученням другого швейцарського диплома міжнародного зразка .

Swiss Montreux Business School має багаторічну освітню історію, а також вищу державну швейцарську акредитацію в сфері бізнес-освіти і її диплом має світове визнання.

В даний час в SMBS навчаються студенти більш ніж з 70 країн світу.

SMBS проводить навчання за Болонською системою, яка практикується і визнається всіма вузами країн Європейського союзу, завдяки чому диплом, який має державну швейцарську акредитацію, буде прийнятий як вузами, так і роботодавцями по всьому світу.

Програма навчання в рамках отримання швейцарського диплома - це авторська програма, створена професорами SMBS, які включили в програму всі найактуальніші матеріали, що дозволяють студентам за відносно короткий період часу отримати основні знання в сфері бізнес-адміністрування.

Випускники SMBS створюють успішні глобальні бізнес-проекти, очолюють великі міжнародні компанії, а також входять до топ-менеджмент по управлінню багатьма транснаціональними корпораціями.

 Переваги освіти, отриманої за Програмою Подвійного дипломування в SMBS:

 1. Диплом університету, який має вищу оцінку в сфері бізнес-освіти та визнаного в усьому світі.

2. Унікальна освітня програма, побудована на сучасних практичних сценаріях розвитку міжнародного ділового середовища.

3. Після проходження курсу ви вільно володієте такими розділами прикладної економіки як стратегія глобального бізнесу, інвестиційна політика корпорацій, корпоративне фінансове управління та іншими важливими напрямками.

4. Освітній процес ведеться російською та англійською мовами (за бажанням студента також можливі курси на французькій, німецькій або італійській мовах).

5. У разі, якщо студент вирішить коли-небудь в майбутньому поїхати на навчання в будь-який університет ЄС, завдяки отриманому в SMBS диплому всі предмети, які він вивчив, будуть зараховані цим університетом.

6. У часи зростання безробіття і кризи студентам потрібні нові переваги, щоб конкурувати з випускниками інших ВНЗ в отриманні кращої позиції на ринку праці. Диплом SMBS є величезним плюсом для майбутньої кар'єри і допоможе студентам у пошуку роботи за фахом.

7. Внесення імені випускника в комп'ютерну освітню базу даних SMBS в Швейцарії. Таким чином, роботодавці по всьому світу завжди зможуть отримати підтвердження диплома, зв'язавшись з SMBS.

8. Період дистанційного навчання в рамках Програми Подвійного дипломування за освітньою програмою «Бізнес-адміністрування» становить 5-8 місяців залежно від вибору інтенсивності курсу (безпосередньо на території Швейцарії повна програма МВА займає 4 роки).

9. Вартість освітніх послуг за весь період навчання без будь-яких додаткових комісій і зборів складає 1400 швейцарських франків, що становить близько 12 250 грн. (Навчання ж на території Швейцарії за програмою МВА в середньому обходиться студенту в 50 000 євро).

10. Отримані знання в SMBS - це реальна можливість створити власний структурний бізнес.

 

Компанія British International Consulting PLC, яка є ексклюзивним партнером Swiss Montreux Business School, надає випускникам SMBS сприяння у пошуку та підборі вакансій в найбільших міжнародних компаніях з розгалуженою мережею філій по всьому світу, а також представляє високоякісні консалтингові послуги по розробці і детальну підготовку необхідних документів (портфоліо) для подальшого їх надання у провідні кадрові агентства світу.

 

Порядок зарахування, проходження освітньої програми, складання іспитів і отримання диплому:

1. Надання нотаріально засвідченої копії диплома про вищу освіту або довідка університету, яка підтверджує навчання студента;

2. Підписання Програмної угоди між SMBS і студентом про надання освітніх послуг;

3. На підставі підписаної угоди проводиться оплата освітніх послуг в сумі 1'400 CHFrs (за весь період навчання) за офіційними банківськими реквізитами SMBS одним платежем;

4. Видача студенту ідентифікаційного освітнього номеру, а також індивідуального e-mail (ФАМІЛІЯ@SMBS.CH) для отримання освітньої програми та лекцій;

5. Визначення студентом інтенсивності курсу проходження освітньої програми і кількості одержуваних матеріалів російською та англійською мовами;

6. В кінці періоду навчання студентом пишеться підсумкова екзаменаційна робота;

7. Паралельно з видачею диплома про закінчення НТУ "ХПІ" видається диплом міжнародного зразка із зазначенням ступеня (BBA, MBA) і присудженням кваліфікації, відповідної пройденої освітньої програми.

 

З усіх питань про подвійне дипломування прохання звертатися до відділу міжнародних зв'язків НТУ "ХПІ" або до офіційного представника SMBS в Україні проф. Лавриненко Сергія Миколайовича:

Tel.: +38 (063) 869 12 47

 E-mail: sergiy.lavrynenko @ smbs-montreux.ch

 lavr@kpi.kharkov.ua

 

Додаткову інформацію можна отримати на офіційному сайті SMBS: www.smbs-montreux.ch


SMBS_Презентация для САЙТА.ppt (5,00 mb)