Запрошуємо прийняти участь науковців, викладачів вузів і сузівв, докторантам, аспірантам, магістрантам, студентам та всім зацікавленим особам у міжнародних наукових конференціях, що проводяться ИД МЦНІП в 2013 році. Інформацію по заочному етапу можна отримати у вкладених файлах і на сайті: http://moodle.mcnip.ru.

 

За підсумками конференцій протягом 2-місяців будуть випущені і вислані авторам збірники наукових праць на CD-дисках. Збірникам наукових праць присвоюються міжнародні стандартні номери ISBN, УДК, ББК, авторські знаки, номери державної реєстрації. Збірники розміщуються в Науковій електронній бібліотеці eLIBRARY.RU і включаються в РІНЦ (Російський індекс наукового цитування).

 

Учасникам конференцій - авторам найцікавіших матеріалів ИД МЦНІП пропонується опублікувати матеріали дослідницького характеру в науковому рецензованому журналі "Сучасні технології управління" http://sovman.ru/ (журнал включений в РІНЦ) на безоплатній основі протягом 2013 року.

 

Прохання у заявках на конференції, проведені ИД МЦНІП вказувати форму участі: очна / заочна. Кількість місць на очну участь обмежена, відбір учасників проводиться на конкурсній основі за предаврітельному запрошення. Нагадуємо учасникам конференцій: учасникам очного етапу конференції предостіавіть презентації доповідей у ​​форматі ppt чи pptx за один місяць до дати проведення конференції; учасникам заочного етапу необхідно надати статті та / або тези в термін, зазначений в інформаційному повідомленні.


 

 

МКЗ-2013-012.pdf (105,18 kb)

МКЗ-2013-013.pdf (106,18 kb)