Інститут Бізнесу і Фінансових Досліджень запрошує Вас взяти участь у Загальній Конференції по бізнесу та фінансів. Конференція є винятковим місцем для Вас, щоб представити і опублікувати наукові дослідження і отримати якісний зворотній зв'язок.

 

Дати проведення конференції:

Сан Хосе, Коста-Ріка, 28-31 травня 2013р.

Гонолулу, Гаваї, США, 6-9 січня 2014р.

Сан Хосе, Коста-Ріка, 27-30 травня 2014р.

 

Вітається подача теоретичних, прикладних і емпіричних доповідей у ​​всіх сферах бізнесу, фінансів, маркетингу, менеджменту, бухгалтерського обліку, інформаційних систем маркетингу, державного управління, економіки, комерційної освіти, керівництва охороною здоров'я та пов'язаних з ними областях. Вітаються документи, видані як на національному, так і на міжнародному рівні.

В якості робочих мов пропонуються англійська та іспанська.

 

Доповіді, представлені на конференцію, можуть бути включені в процес рецензування фахівцями. Праці поширюються через електронні засоби масової інформації та через EBSCOHost.

Якщо у вас виникнуть якісь запитання щодо цих конференцій, будь ласка, без вагань зателефонуйте нам на: 808-959-9120, Зв'язатись по E-mail: editor@theibfr.com або відвідайте наш сайт www.theIBER.com.

Якщо вам потрібна електронна версія з приводу запрошення до подання матеріалів на конференцію, будь ласка, зв'яжіться з нами по E-mail: admin@theIBER.com.

 

Всі учасники повинні зареєструватися та оплатити реєстраційний внесок. Реєстраційні форми та способи оплати доступні на: www.theIBFR.com/cs.htm.

Пропонуємо Вам зупинятися в готелях, призначених для учасників конференції, і бронювати номери заздалегідь. Для більш детальної інформації дивіться www.theibfr.com.


 

Инст БФ Исследований 2013.doc (33,50 kb)