Оргкомітет міжнародної заочної науково-практичної конференції «Наука в сучасному інформаційному суспільстві» запрошує Вас взяти участь в конференції, яка відбудеться 3 - 4 квітня 2013 року.

 

До участі в конференції запрошуються аспіранти, здобувачі, докторанти, наукові співробітники, студенти (тільки в співавторстві з науковим керівником). Матеріали конференції будуть опубліковані у формі збірника наукових статей.

 

Збірник "Science in the modern information society" (як і попередні видання див. на http://science-publish.ru/node/2 ) буде опублікований у США, зареєстрований в каталозі Books In Print ® (найбільший каталог книг, що видаються в США і Європі), доступний в міжнародних інтернет-магазинах Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.es, через агенство Baker & Taylor буде поширюватися по бібліотеках і академічним інститутам.

 

Збірки будуть присвоєні коди ISBN, УДК та ББК, з реєстрацією в Російській книжковій палаті та обов'язкової розсилкою по основних бібліотеках,.

 

Заявки на участь приймаються до 3 квітня 2013 р. на ел. пошту: isociety@bk.ru .

 

Детальна інформація на сайті конференції http://isociety.science-publish.ru .