Співпраця Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» та технічного університету Ченхоу (ЧТУ) почалася в грудні 2012 року, коли делегація представників вищих навчальних закладів України відвідала Тайвань. У складі делегації був завідувач кафедри мультимедійних інформаційних технологій і систем НТУ «ХПІ» професор Порошин Сергій Михайлович, який представив на Тайвані наш університет і взяв участь у підписанні Договору про співробітництво між НТУ «ХПІ» та ЧТУ.

         Договір є широкомасштабним і передбачає тісну співпрацю в галузі науки та освіти.

        Тайвань - незалежна острівна держава в Південно-Східній Азії, за площею дорівнює Харківської області. Тайпей - столиця Китайської республіки Тайвань. Це надсучасне місто, з'єднання західних технологій і комфорту з китайськими традиціями і привітністю. Тайвань сьогодні - це інноваційні технології, які бурхливо розвиваються. Батьківщина передових інфокомунікаційних компаній ASUS, ASER, HTC, відомих якістю своїх комп'ютерів, ноутбуків, стільникових телефонів, модемів, моніторів і мультимедіа, різноманітного зв'язкового і комп'ютерного обладнання.

       Технічний університет Ченкоу - найбільший технічний вуз Тайваню. Знаходиться на березі моря в передмісті Тайпея і пов'язаний з ним та іншими містами сучасною мережею автомобільних доріг.

          Студенти, які навчаються в ЧТУ мають можливість користуватися новітнім обладнанням лабораторій, слухати актуальні сучасні курси від висококваліфікованих професорів, які пройшли підготовку у відомих західних вузах. Студентів чекають м'який клімат і трьохтисячолітня культура Китаю, безкоштовні курси китайської мови, різноманітна культурна програма, сучасний упорядкований кампус, спортивні споруди. Студенти з України отримають можливість придбати безцінний професійний, культурний і життєвий досвід, який зробить їх цінним співробітником будь-якої сучасної передової компанії світу.

        Відповідно до угоди між НТУ «ХПІ» та ЧТУ діє програма обміну студентами двох вузів. Тривалість навчання по обміну становить 1 або 2 семестра.Навчання ведеться англійською мовою. Передбачено широкий вибір спеціальностей в рамках підготовки бакалавра, магістра та доктора філософії.

       Для студентів ХПІ діє стипендія, що забезпечує значні пільгові умови навчання та проживання. Фінансові деталі наведені в таблиці

Назначення платежу

Оплата на загальних основах

Оплата за програмою Сколарши для студентів ХПІ

Навчання

$1900 / семестр 

0

Проживання

В залежності від умов

стипендія $160/міс

Гуртожиток

В залежності від умов проживання  

(2х,4х,6-и)

стипендія $130/семестр

(4 міс)

Необхідні для вступу документи:

- Анкета з офіційним перекладом на англійську мову

- Копія паспорта

- Копія документів про освіту з офіційним перекладом на англійську мову

- 2 фотографії 5х4 см

- Результати стандартного медичного обстеження

- Поліс медичного страхування на весь період перебування в Тайвані англійською мовою


Термін подачі документів:

- На осінній семестр - до 20 червня поточного року

- На весняний семестр наступного року - до 20 листопада року


Координатор програми від НТУ "ХПІ" - кафедра мультимедійних інформаційних технологій і систем (факультет КІТ):

- Професор Порошин С.М. (Завідувач кафедри),

- Професор Статкус А.В.

тел: 707 69 97


 

Объявление об учебе по обмену ХПИ и ЧТУ-информация на сайт.doc (50,00 kb)