Оргкомітет міжнародної заочної науково-практичної конференції «Фундаментальна наука і технології - перспективні розробки» запрошує Вас взяти участь у конференції, яка відбудеться 22-23 травня 2013 р.

 

До участі у конференції запрошуються аспіранти, здобувачі, докторанти, наукові співробітники, студенти (тільки у співавторстві з науковим керівником). Матеріали конференції будуть опубліковані у формі збірника наукових статей.

 

Збірник "Fundamental science and technology - promising developments" (як і попередні видання див. http://science-publish.ru/node/2) буде опубліковано в США, зареєстрований в каталозі Books In Print ® (найбільший каталог книг, що видаються в США та Європі), доступний в міжнародних інтернет-магазинах Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.es, через агенство Baker & Taylor поширюватиметься по бібліотеках і академічним інститутам.

 

Збірнику будуть присвоєні коди ISBN, УДК та ББК, з реєстрацією в Російській книжковій палаті та обов'язковою розсилкою по основних бібліотеках.

 

Заявки на участь приймаються до 23 травня 2013 р. на ел. пошту: fstpd@bk.ru.

 

Детальна інформація на сайті конференції http://dev.science-publish.ru.