Запрошуємо  Вас взяти участь у роботі семінару-дискусії "Європейська програма досліджень та інновацій "HORIZON 2020" та нові виклики для української науки", який  проходитиме у Львові у Львівському поліграфічному коледжі Української Академії Друкарства за адресою пл. Митна 1 з 10.00 05 червня 2013 року.


 Організаційну підтримку у проведенні семінару надають Західний науковий центр НАН і МОН України та Українська академія друкарства. Програму заходу формує ГО "Агенція Європейських інновацій" та Національний контактний пункт 7РП "Інформаційно-комунікаційні технології" та "Дослідження на користь МСП", який функціонує на базі Львівського ЦНІІ.


Семінар-дискусія є складовою частиною циклу заходів з підготовки українських вчених та підприємців до подання проектів на конкурси нової Європейської Рамкової Програми HORIZON 2020, яка буде діяти в період 2014-2020 років. 


Для участі у семінарі-дискусії необхідно надіслати до 03 червня 2013 р. на Email: kul.ivan@gmail.com заявку згідно форми, яка додається.

 

Прочитати повну статтю можна на сторінці: http://cstei.lviv.ua/ua/item/866

 

Регистрационная форма.doc (40,00 kb)