З метою розвитку співробітництва з Україною у сфері освіти Міністерством освіти і науки Російської Федерації виділено державні стипендії для прийому у 2013-2014 навчальному році на навчання громадян України до федеральних державних освітніх установ вищої професійної освіти за рахунок асигнувань федерального бюджету.

 

Кожен кандидат на навчання подає до МОН України комплект документів.

 

Кандидатам на навчання в аспірантурі необхідно надіслати реферат по темі майбутнього наукового дослідження російською мовою (не менше 10 сторінок друкованого тексту) та список публікацій (якщо є). Окрім цього, в подальшому на вимогу навчального закладу мають скласти вступні випробування і пройти процедуру визнання документів про вищу освіту.

 

Оригінали документів та їх переклад на російську мову завірені в установленому порядку подаються безпосередньо до вищого навчального закладу.

 

Російська сторона забезпечує безкоштовне навчання з виплатою державної стипендії. Оплата за розміщення в гуртожитку здійснюється за умов, визначених для громадян Росії, які навчаються за рахунок федерального бюджету.

 

У разі виявлення бажаючих здобувати освіту у вищих навчальних закладах РФ за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» просимо до 03 червня 2013 р. (магістратура і аспірантура до 04 липня 2013 р.) надіслати до управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти і науки України (125 кімн., контактний тел. 481 32 77) комплекти необхідних документів, рекомендованих кандидатів.