Запрошуємо Вас взяти участь у 2-му Симпозіумі «Управління відходами - EURASIA 2014», який пройде в YTU 2010 Європейської столиці «Culture Congress & Cultural Center», Стамбул, Туреччина з 28 квітня 2014р. по 30 квітня 2014р.

 

Симпозіум надасть всебічний огляд ефективних стратегій управління відходами Азіатських та Європейських регіонів. Симпозіум буде організований Технічним університетом «Йилдиз» (YTU) та за підтримки Міністерства водного та лісового господарств, Міністерства навколишнього середовища та урбанізації, Міжнародної робочої групи з відходів (IWWG), Столичної мерії Стамбула та Адміністрації з водопостачання та каналізації (ISKI).

 

Ми сподіваємося, що 2-й Симпозіум «Управління відходами - EURASIA 2014» буде захоплюючою подією для Вас, для обміну інформацією про розвиток управління твердими відходами в самому серці Азії та Європи.

 

Ми хотіли б запросити Вас на Симпозіум управління відходами EURASIA 2014 в YTU Congress Center, Стамбул, в точці перетину континентів, культур, мистецтва, історії та науки.

 

Більш детальну інформацію дивіться на офіційному сайті симпозіуму www.eurasiasymposium.com.