НАВЧАННЯ В АВСТРІЇ

Однією з основних заповідей Гарварду є "Твій рівень життя прямо пропорційний твоєму рівню освіти". Проте рівень української освіти є далеким від західних стандартів, які можуть забезпечити такий рівень освіти, який допоможе отримати престижну роботу, гідні умови праці, забезпечити статус висококваліфікованого фахівця, конкурентного на українському та світовому ринках. Сьогодні український студент/абітурієнт має можливість отримати дорогу українську освіту, закріплену лише наявністю диплому, чи практично безкоштовну європейську освіту, закріплену знаннями, практичним досвідом і та реальним попитом в ринковому середовищі.

Детальніше…

 

СТАЖУВАННЯ В АВСТРІЇ

У наш час запорукою гарної кар'єри є вища освіта. Однак, отримана освіта в Україні містись в собі багато теоретичних знань, які не завжди можна якісно втілити в практичну діяльність. Часто молодому спеціалісту потрібно з нуля вчитись основ практичної діяльності, адже в українському університеті кількість годин, яка відводилась на практику, є мінімальною. Відсутність практичного досвіду призводить до пошуку некваліфікованої, низькооплачуваної роботи з метою накопичення досвіду. Ті студенти, котрим вдається знайти роботу після вузу, потребують перенавчання практичним основам. Для багатьох українських студентів та спеціалістів допомогою в цьому може бути проходження стажування за кордоном на підприємствах, де можна навчитись працювати з передовими технологіями, та отримати практичні знання.

Детальніше…

 

ПУБЛІКАЦІЇ ДЛЯ НАУКОВЦІВ У НІМЕЦЬКО-ПОЛЬСЬКОМУ ПЕРІОДИЧНОМУ ВИДАННІ

Міжнародне наукове періодичне видання "Thematicon. Seria wydawnicza Collegium Polonicum" запрошує до публікації наукових праць у Польщі та Німеччині у 2014-2015 роках. Тематика наукових праць присвячена найактуальнішим питанням економіки, політики, історії, соціології, психології, культури та поширюється в науковому середовищі Польщі та Німеччини. У 2014 році планується публікація двох наукових публікацій - у червні та січні 2014 року. Терміни подачі матеріалів: Випуск №1 - 01 березня 2014, Випуск №2 - 1 грудня 2014.

Детальніше…

 

Більше інформації Ви знайдете на сайті www.expert-portal.org