Оргкомітет III міжнародної заочної науково-практичної конференції «21 століття: фундаментальна наука і технології» запрошує Вас взяти участь у конференції.

III міжнародна заочна науково-практична конференція «21 століття: фундаментальна наука і технології» відбудеться 23-24 січня 2014 року.

До участі в конференції запрошуються: аспіранти, здобувачі, докторанти, наукові співробітники, студенти (тільки у співавторстві з науковим керівником). Матеріали конференції будуть опубліковані у формі збірника наукових статей.

Збірка «21 century: fundamental science and technology III» (як і попередні видання див. http://science-publish.ru/node/2 ) буде опублікований в США, зареєстрований в каталозі Books In Print ® (найбільший каталог книг, що видаються в США та Європі), доступний в міжнародних інтернет-магазинах Amazon.com, Amazon.co.uk, Amazon.de, Amazon.fr, Amazon.it, Amazon.es, через агенство Baker & Taylor поширюватиметься по бібліотеках і академічним інститутам.

Заявки на участь приймаються до 23 січня 2014 р. на ел. пошту: 21vst@bk.ru . Збірник повинен бути офіційно опублікований до 3 лютого 2014 р. Розсилка матеріалів конференції - до 13 лютого 2014 р.

Детальна інформація на сайті конференції http://21c.science-publish.ru 

а також у додатку :


Приглашение (подробнее).doc (32,50 kb)