Недержавний освітній заклад Інститут Проектного Менеджменту (м. Санкт -Петербург) проводить Міжнародну заочну науково- практичну конференцію «Фундаментальні та прикладні дослідження, розробка і застосування високих технологій в економіці, управлінні проектами, педагогіці, праві, природокористуванні, біології, хімії, політології, психології, медицині, філології, філософії, соціології, математики, техніки, фізики, мовознавстві» , яка відбудеться 30-31 січня 2014 року в місті Санкт -Петербурзі.

 

Надається можливість опублікувати статті швидко і якісно, допомагають педагогам, аспірантам , здобувачам і докторантам представити на суд наукової громадськості результати проведених досліджень, відкривають дорогу молодим, залучають у наукове середовище як початківців вчених, так і професіоналів, що мають багатий практичний досвід у прикладній сфері і знижують бар'єри для входження в наукове співтовариство: бар'єри відстані, фінансів, мови, статусу, віку, досвіду.

 

Конференції проводяться на двох мовах: російській і англійській.

 

Збірники видаються в якісному поліграфічному виконанні, виданням присвоюються коди ISBN, УДК та ББК, проводиться їх реєстрація в Російській книжковій палаті і розсилка по бібліотеках Росії, України, Республіки Білорусь.

 

Передбачена система знижок для авторів - учасників конференції !!!

 

Більш детальну інформацію можна отримати у доданому інформаційні листи, а також на www.spbipm.ru .

 

Відповіді на запитання за адресою: ipmconference@gmail.com


 

ИНФОРМАЦИОННОЕ ПИСЬМО.doc (188,00 kb)