Південно -Західний державний університет та інші запрошують Вас взяти участь у роботі 2-ої Міжнародної науково-технічної конференції «Якість у виробничих та соціально-економічних системах» присвяченій 50-річчю Південно-Західного державного університету, яка відбудеться 22-23 квітня 2014 року.

 

Для участі в конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, студенти, працівники підприємств, фахівці, а також всі особи, що проявляють інтерес до досліджуваних проблем.

 

Конференція проводиться з метою обміну досвідом у вирішенні актуальних проблем інженерних наук, в області розробки і впровадження у виробництво інноваційних технологій, підвищення конкурентоспроможності виробів, що випускаються, виявлення нових стратегічних партнерів на внутрішньому і міжнародному ринках науково-технічної продукції, а також встановлення ділових контактів представників промисловості, технічних вузів і науково-дослідних установ регіонів Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

 

Подання статей до оргкомітету конференції до 20 березня 2014р. ТІЛЬКИ електронною поштою konf-ukmis@yandex.ru .

 

Кожному учаснику буде висланий збірник за підсумками конференції з присвоєнням ISBN. Відправка збірника протягом 30 днів після дати конференції.

 

Більше інформації у додатку:


 

УКМиС Конф.Качество_Курск2014.doc (134,17 kb)