Проект Посольства США в Україні, Програми імені Фулбрайта та Міністерства освіти і науки України http://www.fulbright.org.ua/uk/news/133/step.html

 

http://www.mon.gov.ua/ua/messages/31413-programa-fulbrayt-step-ogoloshue-konkursniy-vidbir-na-navchannya-u-providnih-universitetah-ssha:

Стипендії на навчання у провідних вищих навчальних закладах США на 2015-2016 академічний рік.

 

Міністерство освіти і науки України профінансує навчання, проживання, проїзд та інші витрати, пов'язані з навчанням в університетах США. Програма імені Фулбрайта в Україні забезпечує адміністративну підтримку впродовж конкурсного відбору та допомагає з пошуком університетів для фіналістів програми.

 

У конкурсі можуть брати участь аспіранти та студенти 3-4-го курсу бакалаврських програм або 1-го курсу магістерських програм. Кандидати повинні володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі.

 

Учасникам американо-української освітньої програми  Fulbright-STEP буде надано десять стипендій: студентам - для навчання в американських університетах на магістерських програмах від одного до двох років, або аспірантам - на проведення наукових дисертаційних досліджень терміном  до одного року.

 

Конкурсний відбір здійснюватиметься за наступними напрямками:

- Містопланування;

- Екологія (охорона довкілля);

- Інженерні науки;

- Нанотехнології (нанохімія, нанофізика, наноелектроніка тощо)

 

Кінцевий термін подання заявок - 16 травня 2014 року. 

 

Перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення розміщено на сторінці:

http://www.fulbright.org.ua/uk/news/133/step.html ( див. також додаток).

 

Звертаємо Вашу увагу: до 16 травня 2014 року проводиться прийом документів на конкурс для здобуття стипендії на навчання в університетах США за двома програмами: Fulbright-STEP

http://www.fulbright.org.ua/uk/news/133/step.html (стипендії Міністерства освіти і науки України) та Fulbright Graduate Student Program

http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html (стипендії Уряду США). Програма імен Фулбрайта в Україні забезпечує адміністративну підтримку обох програм.

 

Важливі відмінності програм стосуються категорій учасників, а також переліку конкурсних дисциплін.

 

 

Претенденти можуть брати участь у двох програмах одночасно, якщо подаються на різні дисципліни. У такому випадку необхідно подати два повних пакети документів (окремий для кожної програми, включно з он-лайновою анкетою та рекомендаціями). Вимоги до оформлення пакету документів є однаковими. Оцінювання конкурсних анкет та відбір фіналістів на програму Fulbright-STEP здійснюватиметься за тими ж критеріями, що й відбір фіналістів на програму Fulbright Graduate Student Program. Рішення щодо вибору університетів та фінансування витрат, пов'язаних з навчанням та перебуванням у США фіналістів Fulbright-STEP, приймає конкурсна комісія МОН України.


Fulbright-STEP Program.pdf (462,22 kb)