Українська Група Професіоналів, які працюють у Лондоні, запрошує студентів третіх та четвертих курсів українських регіональних університетів провести тиждень у столиці Великобританії в серпні 2014 року.

 

Цей захід має на меті ознайомити студентів з фаховим середовищем, етикою роботи і культурою ведення бізнесу в установах Великобританії та Європейського Союзу. Учасники проекту матимуть змогу завітати до провідних компаній світу розташованих у Лондоні, здобути практичні знання та навики в різних професійних сферах, котрі стануть у нагоді в їх подальших кар’єрах, та отримати уявлення про реалії життя в одній з найбільших культурних та бізнесових столиць світу. Передбачається, що після  повернення додому учасники поділяться отриманим досвідом зі студентською спільнотою та використають надбані навики для реалізації суспільно-орієнтованих ініціатив.

 

Відбір студентів відбуватиметься на основі подання письмової заяви на участь у програмі та кваліфікаційної співбесіди по Skype з організаторами проекту. Деталі програми та анкета для участі знаходяться у додатку.

 

Ви можете знайти додаткову інформацію про програму на нашій сторінці в Facebook: UA-UK Student Experience Programme

 

https://www.facebook.com/pages/UA-UK-Student-Experience-Programme/652008551546046

 

 

У разі виникнення запитань, будь-ласка звертайтеся до організаторів - sep.ua.uk@gmail.com

 


SEP Application Form 2014.pdf (70,54 kb)

UA-UK SEP (ENG).pdf (452,87 kb)

UA-UK SEP (UKR).pdf (483,56 kb)