25 травня 2014 року завершується прийом заявок до участі у навчальних тренінгах, мета яких допомогти молоді розвинути бізнес-ідею до рівня реального бізнес плану та отримати фінансову підтримку для започаткування бізнесу.

 

Польська фундація комунікації (Варшава, Польща)  та Агенція Європейських Інновацій (Львів, Україна) запрошують студентів та випускників українських ВНЗ взяти участь у заходах проекту  «Рушай в нескінченні можливості  у твоєму майбутнього бізнесі по віртуальній автомагістралі!»,  що  співфінансується та виконується в рамках програми «Допомога Польщі для розвитку 2014».

 

Основними партнерами проекту в Україні є Національний технічний університет України «Київський Політехнічний Інститут», Донецький національний університет, Одеський національний політехнічний університет, Львівський інститут банківської справи Університету банківської справи НБУ, Львівський центр науки, інновацій та інформатизації. Проект також отримав організаційно-інформаційну підтримку від Міністерства освіти і науки України.

 

Для участі у заходах необхідно бути студентом денної форми навчання ВНЗ, або випускником  2013/2014 року та подати до 25 травня 2014 р. заповнену аплікаційну форму, в якій описати власну бізнес-ідею в області цифрової економіки, нових технологій у сфері ІКТ, електронного бізнесу, електронної комерції, електронних послуг, а також володіти  навичками спілкування англійською мовою (принаймні середнього рівня).

 

 

Всі деталі  та умови  участі у конкурсі,  а також анкету-заявку конкурсу можна знайти на веб сторінці: http://www.strikingly.com/virtualhighwayua

 

Більше подробиць на http://cstei.lviv.ua/ua/item/935?mailid=1194601&userid=7138