Міністерство освіти і науки України оголошує про початок прийому заявок на участь у другому етапі стипендіальної програми Уряду Республіки Польща «Польський Еразмус для України» на 2014/2015 навчальний рік.

Другий етап передбачає навчання 400 студентів та 50 аспірантів у польських вищих навчальних закладах протягом двох семестрів за рахунок державного бюджету Республіки Польща.

Мова навчання – польська. У разі якщо студент/ка не володіє польською мовою, він/вона зараховуються до центрів вивчення мови при університетах терміном на один семестр та розпочинають безпосереднє навчання з наступного семестру, після успішного завершення мовної підготовки. Володіння англійською мовою є бажаним, але не обов’язковим.

Профілі навчання, що передбачені програмою: державне управління, європеїстика, економіка, адміністрація, технічні науки (за винятком медичних напрямків, академій мистецтв і сучасної філології).

Список польських університетів, що прийматимуть студентів за зазначеними напрямками, буде розміщено на сайті Міністерства.

Після закінчення програми учасники зобов’язані повернутися в Україну для завершення початого циклу навчання у своєму навчальному закладі.

Заявки можуть подавати кандидати з усіх регіонів, які мають підтвердження про закінчення 2 курсу навчання ВНЗ України (для навчання в бакалавраті у Польщі), або 4 курсу (для навчання в магістратурі у Польщі).

Пакет документів надсилати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com лише у PDF форматі, вказавши у темі повідомлення «Польський Еразмус 2 етап» та у паперовому вигляді на адресу Міністерства освіти і науки України – проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна (Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції).

Кінцевий термін подачі заявок – 6 січня 2015 року

 

Більш детальніша інформація на сайті:

http://www.mon.gov.ua/ua/messages/41904-do-uvagi-studentiv-i-aspirantiv-ogolosheno-pochatok-priyomu-zayavok-na-uchast-u-drugomu-etapi-stipendialnoyi-programi-polskiy-erazmus-dlya-ukrayini-na-2014frasl2015-navchalniy-rik.