Пропонуємо Вашій увазі інформацію щодо програми Університету Очаноміцу для тих студенток-жінок, які мають бажання продовжувати своє навчання в аспірантурі в Японії.

1. Виберіть основний курс:

Математика; Фізика; Хімія і Біохімія; Комп'ютерна наука; Суспільні науки і наука про довкілля; Науки про харчування; Біологічні науки; Генетична консультація.

2. Подавайте заяви і здавайте екзамени: 

Періоди подання заяв на Програми Магістрів: 

кінець липня;середина грудня 

Період вступних іспитів на Програму Магістрів:

кінець серпня; початок лютого 

Методика проведення іспитів:

перевірка документів, письмовий і усний іспит.

3. Подавайте заяви та поступайте на неосновний курс

- Тільки подавці заяв, які допущені на основний курс, мають право подавати заяви на неосновний курс.

- Періоди подання заяв і вступних іспитів визначаються незабаром після вступного іспиту на основний курс.

- Для не японських подавачів заяв може бути організований спеціальний вступний іспит.

4. Починайте навчання! Отримайте фінансову підтримку:

Студенти, які прийняті на неосновної курс, мають право подавати заяву на стипендію, пропоновану неосновним курсом. Стипендії доступні на 2015 рік. Почніть вашу післядипломну життя в Японії!

          Неосновної курс, названий «Наука і технологія для світових лідерів» є унікальною 5-річною післядипломною програмою навчання, яка доповнює магістерське та докторське навчання Основного курсу. Його мета полягає у зміцненні фундаментальних наукових знань, у підтримці новаторства і вихованні лідерських здібностей у сфері крос-функціонального вивчення навколишнього середовища. Заняття проводяться англійською мовою.

Примітка: Тільки володарі відповідного ступеня бакалавра можуть подати заяву на Основний курс Університету Очаноміцу. Студенти, які прийняті на Основний курс, мають право подачі заяв на Неосновний курс і на стипендію, пропоновану на конкурсній основі неосновних курсом.

Для більш детальної інформації звертайтесь у відділ міжнародних зв'язків НТУ «ХПІ», де Ви зможете ознайомитися з брошурою Університету Очаноміцу разом з брошурою спеціальної програми випускників на англійській мові, що включає доступні стипендії для іноземних студентів або пишіть на E-mail: leading-global @ cc .ocha.ac.jp