Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що в рамках зміцнення співробітництва і дружби Уряд КНР виділяє громадянам України стипендій на навчання у вищих навчальних закладах Китайської Народної Республіки за програмою магістрів та докторантів.

1. Основна інформація про навчання:

- рівні навчання: магістратура та докторантура;

- період навчання: 2-4 роки;

- цільова група: держслужбовці, керівний склад середньої та вищої ланок навчальних закладів, науково-дослідних установ, неурядових організацій, медіа-організацій віком до 45 років;

- кандидати на навчання в магістратурі повинні мати  диплом ОКР «бакалавр», кандидати на навчання в докторантурі повинні мати  диплом ОКР «магістр»;

- високий рівень китайської або англійської мови;

2. Перелік та порядок подання документів:

         - кандидат на навчання має можливість вибрати одну спеціальність в трьох університетах із 26 внз (дивись додаток);

- після вибору спеціальності необхідно зареєструватися, заповнивши та роздрукувавши аплікаційну форму на сайтах http://csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org

- необхідні документи:

·        мотиваційний лист;

·        нотаріальна завірена копія диплому про освіту;

·        нотаріальна завірена копія додатку до диплому;

·        побажання щодо навчального плану (китайською або англійською мовою) мінімум 1000 знаків;

·        медична довідка.

         Всі необхідні документи необхідно подати в Міністерство освіти і науки України до Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції не пізніше 10 червня 2015 року.

МОН прийматиме заявки в електронному та паперовому форматі (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах). У паперовому форматі має бути 2 примірники документів. 

Поштова адреса:

Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна, Міністерство освіти і науки України, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції.

У електронному форматі скановані PDF документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com зазначивши у темі листа “Стипендії на навчання в КНР”    

Додаток: перелік університетів.doc (218,00 kb)