Програма пропонує талановитим особам австралійського та іноземного походження можливості для здобуття досвіду у визначених сферах і спрямована на інтернаціоналізацію австралійської вищої освіти та науково-дослідного сектору.

Стипендіальною програмою передбачено набуття іноземними студентами кваліфікацій у фахових освітніх установах і навчальних закладах Австралії. Програма є важливою складовою частиною стратегії уряду Австралії для розширення міжнародних освітніх зв'язків. Стипендія враховує усі витрати учасників щодо транспорту, проживання, харчування та навчання. Для того щоб взяти участь і отримати стипендію ви повинні бути громадянином України.

 Стипендіальною програмою передбачається:

- витрати на відрядження: $ 3000 (за особливих обставин виплачується повністю резервна сума до $ 4500);

- кишенькові гроші: $ 2,000 або $ 4000 (залежить від рівня акредитації);

 - щомісячна стипендія: $ 3000 (виплачується на пропорційній основі на весь період);

- медичне страхування на весь період;

- страхування подорожей.

 Аплікаційна форма заявки доступна за наступним посиланням:

https://internationaleducation.gov.au/Endeavour%20program/Scholarships-and-Fellowships/Applications/Pages/Applications.aspx

 Детальніше про вимоги до кандидатів, розмір стипендії, навчальні дисципліни та досвід і враження учасників можна дізнатися за посиланням:

https://internationaleducation.gov.au/endeavour%20program/scholarships-and-fellowships/international-applicants/pages/international-applicants.aspx

Прес-реліз посольства Австралії щодо Програми доступний за посиланням:  http://ukraine.embassy.gov.au/kyiv/1111.html

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, напишіть на e-mail: endeavour@education.gov.au.