Національний Еразмус+ Офіс в Україні запрошує ознайомитись з можливостями додаткового конкурсу Програми ЄС Еразмус+ для організації навчальної мобільності з обміну студентами (бакалаврами, магістрами, докторантами) та працівниками (викладачами, адміністративним персоналом) вищих навчальних закладів України.

Подання заявок за конкурсом - до 24 вересня 2015 р.

З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитись на сайті Національного Еразмус+ Офісу (НЕО) в Україні у розділі «Новини» за посиланням http://www.erasmusplus.org.ua/novyny.html. У разі необхідності отримання консультацій можна звертатися електронною поштою, телефоном, скайпом.

Національний Еразмус+ Офіс в Україні рекомендує взяти участь у вебінарах з підготовки заявок на конкурс Програми ЄС Еразмус+ для організації навчальної мобільності з обміну студентами, які проводитимуться Національним агентством Великобританії 03 та 09 вересня 2015 року. Реєстрація та детальна інформація про вебінари на сайті
https://erasmusplus.org.uk/event/application-support-webinars

Додатково Офіс інформує, що нові конкурси Програми Еразмус+ щодо організації мобільності та співпраці (ex-Tempus) буде оголошено наприкінці жовтня 2015 р. Графік інформаційних заходів НЕО в Україні розміщено на сайті у розділі «Заходи» за посиланням http://www.erasmusplus.org.ua/zakhody/67-plan-diialnosti-neo-na-2014-r.html .

Офіс також запрошує користуватись та поширювати серед колег матеріали та публікації щодо запровадження положень нового Закону України «Про вищу освіту» та інструментів Болонського процесу, розміщеними на сайті у розділі «Національна команда експертів (HERE)» за посиланням http://www.erasmusplus.org.ua/erasmus/ka3-pidtrymka-reform/natsionalna-komanda-ekspertiv-here/materiali-here.html .