Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України інформує, що стипендіальна програма  ім. Лейна Кіркланда оголосила відкритий конкурс для здобуття стипендії для навчання в Республіці Польща у 2016/2017 навчальному році.

Програма адресована молодим лідерам з України, Білорусі, Росії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану, що здобули вищу освіту та зацікавлені у розвитку демократії, економіки і громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні.

Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах і організаціях.

На новий навчальний рік заплановано обрати 45 найкращих кандидатів.

 СПЕЦІАЛЬНОСТІ:

• економіка і менеджмент;

• адміністрація / менеджмент (бізнес, НУО, культура, охорона навколишнього середовища, охорона здоров’я освіта);

• державне управління (органи державної влади і самоврядування);

• право;

• суспільні науки (соціальна психологія, соціологія);

• політологія і міжнародні відносини;

• політика розвитку та гуманітарна допомога.

 ОБОВ’ЯЗКОВІ ВИМОГИ:

• громадянство і постійне проживання в одній із вищевказаних держав (особи, які мають карту постійного проживання в Польщі, не можуть претендувати на отримання стипендії Кіркланда);

• повна вища освіта (ступінь магістра);

• вік до 35 років (в обґрунтованих випадках до 40 років);

• знання польської мови (на рівні, достатньому для участі в лекціях та семінарських заняттях, а також для написання дипломної роботи) або знання англійської мови – у випадку обрання кандидатом конкретного навчального курсу. Під час співбесіди обов’язково потрібно показати знання польської мови як мінімум на рівні В1 (якщо робота буде писатися польською) або принаймні А1 (робота буде писатися англійською);

• досвід професійної діяльності – мінімум 2 роки.

 НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

1. Заповнена он-лайн заявка на участь в програмі:

а) анкета;

б) проект перебування (мотиваційний лист) – обґрунтування намірів кандидата стосовно участі в Програмі Кіркланда, в т.ч. пропозиції щодо навчання у Польщі та плани на майбутнє (4000-6000 знаків з урахуванням пробілів).

2. Два рекомендаційних листи з переліком досягнень та кваліфікацій кандидата, а також описом перспектив його подальшого розвитку і роботи у сфері професійної або громадської діяльності (польською, російською або англійською мовою), надіслані електронною поштою.

3. Копія диплому про вищу освіту (при наявності – також диплому кандидата наук), надіслана електронною поштою.

 ПРОЦЕДУРА ПОДАННЯ ЗАЯВОК:

Аплікаційну форму необхідно заповнити он-лайн, її можна отримати на сайті: www.kirkland.edu.pl

Після заповнення аплікаційної форми он-лайн необхідно роздрукувати видану системою сторінку з інформацією, яка підтверджує отримання заявки. Підписану сторінку та актуальну фотокартку кандидата потрібно надіслати звичайною поштою на адресу Програми.

Рекомендаційні листи та копію диплому потрібно відсканувати і надіслати на електронну адресу: kirkland@kirkland.edu.pl

 Заявки мають бути надіслані до: 1 березня 2016 р.

Аплікаційні форми, які надійдуть після закінчення вищевказаного терміну, розглядатися не будуть.

 ФІНАНСОВІ УМОВИ:

Стипендія: oк. 1800 PLN на місяць.

Додатково програма покриває такі витрати: вартість навчання, проживання в Польщі, страхування, білет до Польщі і на повернення, візові витрати.

Детальніша інформація на сайті програми:

www.kirkland.edu.pl

http://www.kirkland.edu.pl/images/Ogloszenie_pdfy/KIRKLAND_PROGRAM_-info_UKR.pdf